Strona główna Wiadomości ING na konferencji Wall Street

ING na konferencji Wall Street

ING na konferencji Wall Street

3 czerwca w Karpaczu rozpocznie się jubileuszowa 20. konferencja WallStreet największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. Podczas spotkania z analitykami i ekspertami rynku kapitałowego wiedzą podzielą się również eksperci z ING.


W tym roku przedstawiciele ING są organizatorami panelu dyskusyjnego: Wykorzystanie dźwigni finansowej, czyli jak wygrywa się gry inwestycyjne na przykładzie Turbo Wyzwania. Podczas panelu, zwycięzcy konkursu poprowadzonego przez ING podzielą się ze słuchaczami zastosowanymi strategiami inwestycyjnymi oraz doświadczeniami jakie wynieśli z konkursu. Na koniec panelu, przedstawiciele ING, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych wręczą nagrody dla najlepszych 10 graczy.

Turbo Wyzwanie to bezpłatna gra inwestycyjna, która polega na wirtualnym inwestowaniu w certyfikaty ING Turbo, wybrane akcje oraz ETFy. Platforma jest dostępna pod adresem www.grainwestycyjna.pl

 

Konferencja WallStreet w Karpaczu to coroczne spotkanie aktywnych inwestorów giełdowych i przedstawicieli spółek giełdowych. Agenda konferencji jest wypełniona licznymi wykładami, panelami dyskusyjnymi oraz spotkaniami dotyczącymi bieżącej sytuacji giełdowej.

 

Więcej informacji na temat 20 edycji konferencji WallStreet dostępnych na: http://www.sii.org.pl/9782/edukacja-i-analizy/wallstreet/konferencja-wallstreet-20.html#ak9782

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.