Strona główna Wiadomości FM Bank: 400 tysięcy złotych na inwestycje dla przedsiębiorcy

FM Bank: 400 tysięcy złotych na inwestycje dla przedsiębiorcy

FM Bank: 400 tysięcy złotych na inwestycje dla przedsiębiorcy

FM Bank wprowadził do oferty nowy produkt – Kredyt Celowy. Umożliwi on sfinansowanie mikro firmom ich inwestycji.

 

Kredyt Celowy to kredyt gotówkowy umożliwiający przedsiębiorcom sfinansowanie inwestycji lub działalności bieżącej. Minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł, maksymalna kwota kredytu na inwestycję to 400 tys. zł, a na działalność bieżącą – 300 tys. zł.

– Nazwa kredytu wskazuje, że chcemy finansować realizację konkretnych pomysłów naszych klientów. Ożywienie w gospodarce, coraz lepsze prognozy makroekonomiczne sprawiły, że nasi klienci optymistycznie patrzą w przyszłość, myślą o inwestycjach. Przedsiębiorcy coraz częściej pytali nas o kredyty na inwestycje, a ponieważ jesteśmy bankiem specjalizującym się w obsłudze mikro firm, dlatego przygotowaliśmy produkt odpowiadający na potrzeby naszych klientów – mówi Alicja Pawluk, dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży w FM Banku.

O Kredyt Celowy ubiegać się może  firma, która działa od 3 lat. Bank wspomaga klientów przy ustanawianiu zabezpieczeń udostępniając im poręczenia portfelowe tj. JEREMIE i de minimis. FM Bank udziela Kredytu Celowego aż do 90 proc. wartości inwestycji. Przedsiębiorca ma również możliwość sfinansowania poniesionych już nakładów inwestycyjnych.

Maksymalny okres kredytowania Kredytu Celowego na inwestycje wynosi do 10 lat (120 miesięcy), a Kredytu Celowego na działalność bieżącą do 7 lat (72 miesiące).

– Przedsiębiorca może wpisać koszt kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej – wyjaśnia Alicja Pawluk.

FM Bank PBP S.A.

Źródło: FM Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.