Strona główna Wiadomości Kredyt konsolidacyjny z rabatem i bez prowizji w Banku BPH

Kredyt konsolidacyjny z rabatem i bez prowizji w Banku BPH

Kredyt konsolidacyjny z rabatem i bez prowizji w Banku BPH

W Banku BPH kredyty konsolidacyjne w ofercie promocyjnej dostępne są bez prowizji, a po terminowej spłacie 12 rat można uzyskać zwrot 20 proc. zapłaconych odsetek. Promocja potrwa do 30 września br.

 

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeznaczą kredyt na spłatę co najmniej jednego kredytu lub pożyczki w innym banku, przy czym suma spłacanych zobowiązań i dodatkowo wypłacanej gotówki musi stanowić co najmniej połowę kwoty kredytu netto (tj. kwoty kredytu bez prowizji i pomniejszonej o ewentualny koszt ubezpieczenia). Pozostała kwota może zostać przeznaczona zarówno na spłatę kredytów lub pożyczek w innym banku, jak i w Banku BPH.

 

Oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych udzielanych w ramach promocji pozostaje na standardowym poziomie i wynosi od 13,70% do 15,70%. Maksymalna kwota kredytu to 150 tys. zł.

 

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek kredytowy w okresie od 19 sierpnia do 30 września br. w dowolnym oddziale, placówce partnerskiej Banku BPH lub za pośrednictwem infolinii a następnie podpisać umowę kredytu.

 

Zwrot 20 proc. zapłaconych odsetek klient otrzyma w ciągu 30 dni od terminu płatności 12. raty. W przypadku umów zawartych na okres krótszy niż 12 miesięcy – w ciągu 30 dni od spłaty ostatniej raty kredytu.

 

Więcej informacji oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie www.bph.pl oraz we wszystkich oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.