eurobank unowocześnia aplikację mobilną

eurobank wprowadził 3D Touch w aplikacji mobilnej dla iOS. Klienci korzystający z aplikacji na urządzeniach z systemem Android mogą natomiast zalogować się odciskiem palca w aplikacji.


W ramach nowej wersji aplikacji mobilnej dla systemów iOS oraz Android klienci eurobanku mogą skorzystać z nowych funkcjonalności.

 

Użytkownicy iPhone 6s i nowszych wersji mogą skorzystać z szybkiego dostępu do najczęściej wykonywanych operacji dzięki dodaniu wsparcia dla 3D Touch. Oznacza to, że użytkownicy aplikacji iOS – już z poziomu ikony aplikacji – mogą uruchomić skróty do następujących funkcjonalności: przelewu dowolnego, historii konta oraz przelewów oczekujących. Ponadto bank dostosował widget do aktualnych wymogów systemu iOS.

 

Aplikacja na urządzenia mobilne z system Android została dostosowana do wymogów systemu w wersji 6 i 7. Dzięki temu klienci, którzy posiadają czytnik linii papilarnych w swoim telefonie, mogą aktywować logowanie się odciskiem palca do zakładki „moje finanse”. Ponadto bank zoptymalizował również działanie płatności mobilnych, co pozwoli na szybsze dokonywanie płatności.

 

Dostęp do aplikacji mobilnej eurobanku posiada ponad 140 tys. użytkowników. Około 75 tys. osób korzysta regularnie i loguje się minimum raz w miesiącu.

 

Aplikacja mobilna eurobanku umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji konta oraz posiada nowoczesne funkcjonalności jak widgety (na iOS oraz Android), a w przypadku Windows Phone aktywny kafelek wyświetlający stan konta i ostatnie operacje bez potrzeby logowania. Klienci, którzy aktywują aplikację mobilną mogą skorzystać ze specjalnej lokaty dla mobilnych. Lokata LOGujesz-LOKujesz jest dostępna przez 7 dni od daty aktywacji aplikacji na pierwszym urządzeniu mobilnym.

Jej oprocentowanie to 3,5% w skali roku i jest stałe. Czas trwania to miesiąc. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 zł, a maksymalna 10 tys. zł.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.