Strona głównaWiadomości Deutsche Bank PBC uznany za najlepszy bank w rankingu Comperia.pl

Deutsche Bank PBC uznany za najlepszy bank w rankingu Comperia.pl

Deutsche Bank PBC został uznany za najlepszy bank pod względem oferty depozytowo-inwestycyjnej po I połowie 2013 roku w rankingu porównywarki finansowej Comperia.pl.

 
Autorzy zestawienia brali pod uwagę różnorodność, elastyczność i atrakcyjność oferty depozytowej i inwestycyjnej 23 banków. Deutsche Bank PBC w części rankingu badającej mnogość rozwiązań oszczędnościowych zdobył 9 punktów na 11 możliwych. Pod względem elastyczności oferty, czyli minimalnej długości lokaty, jej minimalnej kwoty oraz liczby obcych walut, w których można ją założyć, Deutsche Bank PBC zwyciężył bezkonkurencyjnie. W sumie zdobył 16,41 pkt. na 20 możliwych.

 

– W naszym zestawieniu kluczowe elementy, które pozwoliły wyłonić zwycięzców, to z jednej strony oprocentowanie depozytów, ale z drugiej – równie ważna była dla nas gama możliwości lokowania pieniędzy – mówi Mikołaj Fidziński, ekspert porównywarki finansowej Comperia.pl.

 

Deutsche Bank PBC oferuje Klientom indywidualnym kompleksowe rozwiązania depozytowe oraz inwestycyjne, m.in. atrakcyjnie oprocentowane db Konto Oszczędnościowe 24h, produkty strukturyzowane czy inwestycyjno-ubezpieczeniowe jak np. db Emerytura. W ofercie dostępnych jest także ponad 600 lokalnych i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, zarządzanych przez 14 lokalnych TFI i 2 zagraniczne (SICAV) firmy inwestycyjne, w tym fundusze inwestycyjne zarządzane przez specjalistów z Deutsche Bank PBC – DB Funds.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular