Strona główna Wiadomości 840 zł za polecanie konta Meritum Banku

840 zł za polecanie konta Meritum Banku

840 zł za polecanie konta Meritum Banku

Klient Meritum Banku otrzymał aż 840 zł za polecanie Prostego Konta Osobistego w programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum”. W ramach programu klienci mogą polecać swoim znajomym konto osobiste banku. Otrzymują 70 zł za każde otwarte konto, po dokonaniu przez jego właściciela transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w ciągu 60 dni.

 

W trwającym do 30 czerwca br. programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum” każdy posiadacz konta osobistego w banku, który zarejestruje się na stronie www.przejdzdomeritum.pl, może polecać je dowolnej liczbie osób. Bank przyznaje osobie rekomendującej nagrodę w wysokości 70 zł, gdy jej znajomy otworzy konto i w ciągu 60 dni dokona kartą debetową operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł.

 

Od momentu rozpoczęcia programu w lutym br. klient, który skutecznie polecił największą liczbę rachunków – z jego rekomendacji 12 osób otworzyło konto osobiste w Meritum – otrzymał łącznie 840 zł nagrody. Jeśli do końca trwania programu z jego polecenia kolejne osoby otworzą konto osobiste, zarobi jeszcze więcej. Bank nie ogranicza maksymalnej wartości nagrody.

 

– Co szóste konto osobiste jest otwierane przez osobę, która otrzymała rekomendację. Ważne jest także, iż klienci, którzy założyli rachunki w ramach programu, korzystają z nich równie aktywnie jak pozostali posiadacze kont w Meritum- mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników i w związku z tym już planujemy kolejną edycję programu – dodaje.

 

Programowi rekomendacyjnemu towarzyszy konkurs, w którym co miesiąc bank nagradza klientów, z polecenia których zostało otwartych najwięcej kont. Klient, który w danym miesiącu zachęci najwięcej znajomych do otwarcia konta w Meritum otrzyma nagrodę: czytnik e-booków Amazon Kindle 4 WiFi.

 

Oprócz nagród comiesięcznych, bank nagrodzi klienta, z polecenia którego otworzono najwięcej kont w trakcie trwania całej promocji. Nagrodą będzie iPad mini z Wi-Fi + Cellular, 32GB. W konkursie będą brane pod uwagę konta z wydaną kartą debetową, którą w ciągu 60 dni od otwarcia konta dokonane zostaną operacje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

 

Rejestracja na stronie www.przejdzdomeritum.pl jest konieczna, aby klient otrzymał link zawierający unikalny kod promocyjny, dzięki któremu bank rozpozna, z czyjego polecenia zostało otwarte nowe konto. Link z kodem promocyjnym klient powinien wysłać swoim znajomym, którym polecił otwarcie konta w Meritum.

 

Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Prostego Konta Osobistego, wydanie i korzystanie z karty debetowej, krajowe przelewy internetowe (poza natychmiastowymi) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

 

Proste Konto Osobiste można otworzyć przez internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Jego posiadaczom bank oferuje 3 miesięczną Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie wynosi 4,5 proc. w skali roku (dla kwot od 500 do 20 000 zł) oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 4,1 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki, bez względu na wysokość zdeponowanych środków.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.