Strona głównaWiadomości840 zł za polecanie konta Meritum Banku

840 zł za polecanie konta Meritum Banku

Klient Meritum Banku otrzymał aż 840 zł za polecanie Prostego Konta Osobistego w programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum”. W ramach programu klienci mogą polecać swoim znajomym konto osobiste banku. Otrzymują 70 zł za każde otwarte konto, po dokonaniu przez jego właściciela transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w ciągu 60 dni.

 

W trwającym do 30 czerwca br. programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum” każdy posiadacz konta osobistego w banku, który zarejestruje się na stronie www.przejdzdomeritum.pl, może polecać je dowolnej liczbie osób. Bank przyznaje osobie rekomendującej nagrodę w wysokości 70 zł, gdy jej znajomy otworzy konto i w ciągu 60 dni dokona kartą debetową operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł.

 

Od momentu rozpoczęcia programu w lutym br. klient, który skutecznie polecił największą liczbę rachunków – z jego rekomendacji 12 osób otworzyło konto osobiste w Meritum – otrzymał łącznie 840 zł nagrody. Jeśli do końca trwania programu z jego polecenia kolejne osoby otworzą konto osobiste, zarobi jeszcze więcej. Bank nie ogranicza maksymalnej wartości nagrody.

 

– Co szóste konto osobiste jest otwierane przez osobę, która otrzymała rekomendację. Ważne jest także, iż klienci, którzy założyli rachunki w ramach programu, korzystają z nich równie aktywnie jak pozostali posiadacze kont w Meritum- mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników i w związku z tym już planujemy kolejną edycję programu – dodaje.

 

Programowi rekomendacyjnemu towarzyszy konkurs, w którym co miesiąc bank nagradza klientów, z polecenia których zostało otwartych najwięcej kont. Klient, który w danym miesiącu zachęci najwięcej znajomych do otwarcia konta w Meritum otrzyma nagrodę: czytnik e-booków Amazon Kindle 4 WiFi.

 

Oprócz nagród comiesięcznych, bank nagrodzi klienta, z polecenia którego otworzono najwięcej kont w trakcie trwania całej promocji. Nagrodą będzie iPad mini z Wi-Fi + Cellular, 32GB. W konkursie będą brane pod uwagę konta z wydaną kartą debetową, którą w ciągu 60 dni od otwarcia konta dokonane zostaną operacje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł.

 

Rejestracja na stronie www.przejdzdomeritum.pl jest konieczna, aby klient otrzymał link zawierający unikalny kod promocyjny, dzięki któremu bank rozpozna, z czyjego polecenia zostało otwarte nowe konto. Link z kodem promocyjnym klient powinien wysłać swoim znajomym, którym polecił otwarcie konta w Meritum.

 

Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Prostego Konta Osobistego, wydanie i korzystanie z karty debetowej, krajowe przelewy internetowe (poza natychmiastowymi) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

 

Proste Konto Osobiste można otworzyć przez internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Jego posiadaczom bank oferuje 3 miesięczną Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie wynosi 4,5 proc. w skali roku (dla kwot od 500 do 20 000 zł) oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 4,1 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki, bez względu na wysokość zdeponowanych środków.

Źródło: Meritum Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular