Strona główna Wiadomości db kredyt konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013

db kredyt konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013

db kredyt konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013

W dziewiątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta 2013” oferowany przez Deutsche Bank PBC db kredyt konsolidacyjny uzyskał najwyższe odznaczenie: „Laur Konsumenta Top Marka 2013” w kategorii kredytów konsolidacyjnych.

 

Ofertę konsolidacji zobowiązań kredytowych przygotowaną przez Deutsche Bank PBC Klienci docenili już po raz trzeci: db kredyt konsolidacyjny zdobył Złoty Laur Konsumenta 2012, najlepszy w swojej kategorii był również w 2009 r.

 

Obserwujemy ożywienie na rynku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Tylko
w ciągu ostatniego roku wartość sprzedaży tych ostatnich w Deutsche Bank PBC wzrosła o 75 proc. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie TOP Marka Laur Klienta w tej kategorii produktowej
mówi Waldemar Jarek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC.

 

Odznaczenie „Laur Konsumenta – Top Marka” przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie. Na podstawie analizy popularności marek oraz ocen przyznawanych przez oddających głosy w plebiscycie konsumentów wyłaniane są te najlepiej postrzegane przez rynek.

 

„Laur Konsumenta” to największy program konsumencki w Polsce, w ramach którego wyłaniani są liderzy danych grup produktów i usług. Wyniki tego ogólnopolskiego sondażu, przeprowadzanego zarówno drogą telefoniczną, jak i internetową, odzwierciedlają tendencje rynkowe, dostarczając kluczowych informacji na temat opinii polskich odbiorców o danym produkcie, marce bądź usłudze.

 

Szczegółowe informacje: http://laur-konsumenta.pl/.


Informacje dodatkowe:

Promocja 0% prowizji przy konsolidacji zobowiązań


Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, mogą skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Preferencyjne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu.

 

Oprocentowanie wynosi 11,99%. Promocją objęte są kredyty w wysokości od 20 tys. zł do 150 tys. zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, a także brak aktywnego kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 października 2013 r.

 

Szczegółowe informacje dotyczące promocji zawarte są w Regulaminie dostępnym na stronie www Banku: https://www.deutschebank.pl/product-doc-6258697.bdoc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.