db kredyt konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013

W dziewiątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta 2013” oferowany przez Deutsche Bank PBC db kredyt konsolidacyjny uzyskał najwyższe odznaczenie: „Laur Konsumenta Top Marka 2013” w kategorii kredytów konsolidacyjnych.

 

Ofertę konsolidacji zobowiązań kredytowych przygotowaną przez Deutsche Bank PBC Klienci docenili już po raz trzeci: db kredyt konsolidacyjny zdobył Złoty Laur Konsumenta 2012, najlepszy w swojej kategorii był również w 2009 r.

 

Obserwujemy ożywienie na rynku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Tylko
w ciągu ostatniego roku wartość sprzedaży tych ostatnich w Deutsche Bank PBC wzrosła o 75 proc. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie TOP Marka Laur Klienta w tej kategorii produktowej
mówi Waldemar Jarek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC.

 

Odznaczenie „Laur Konsumenta – Top Marka” przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie. Na podstawie analizy popularności marek oraz ocen przyznawanych przez oddających głosy w plebiscycie konsumentów wyłaniane są te najlepiej postrzegane przez rynek.

 

„Laur Konsumenta” to największy program konsumencki w Polsce, w ramach którego wyłaniani są liderzy danych grup produktów i usług. Wyniki tego ogólnopolskiego sondażu, przeprowadzanego zarówno drogą telefoniczną, jak i internetową, odzwierciedlają tendencje rynkowe, dostarczając kluczowych informacji na temat opinii polskich odbiorców o danym produkcie, marce bądź usłudze.

 

Szczegółowe informacje: http://laur-konsumenta.pl/.


Informacje dodatkowe:

Promocja 0% prowizji przy konsolidacji zobowiązań


Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, mogą skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Preferencyjne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu.

 

Oprocentowanie wynosi 11,99%. Promocją objęte są kredyty w wysokości od 20 tys. zł do 150 tys. zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, a także brak aktywnego kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 października 2013 r.

 

Szczegółowe informacje dotyczące promocji zawarte są w Regulaminie dostępnym na stronie www Banku: https://www.deutschebank.pl/product-doc-6258697.bdoc

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.