Strona główna Wiadomości Znajduj inspiracje i realizuj plany z Raiffeisen Polbank i Allegro.pl

Znajduj inspiracje i realizuj plany z Raiffeisen Polbank i Allegro.pl

Znajduj inspiracje i realizuj plany z Raiffeisen Polbank i Allegro.pl

Raiffeisen Polbank wspólnie z Allegro.pl stworzył nową internetową platformę komunikacji z klientami segmentu Premium. Jej podstawę stanowi specjalny serwis o charakterze edukacyjno-zakupowym: premiumbanking.allegro.pl. Klienci banku znajdą tam wiele inspirujących materiałów, dotyczących m.in. stylu życia, kulinariów, nowoczesnych technologii czy podróży. Będą również mogli od razu dokonać zakupów najwyższej jakości produktów i usług, korzystając z przedstawionych rekomendacji. Serwis przekieruje ich w takim wypadku bezpośrednio do stron aukcyjnych z wyselekcjowanymi ofertami.

 

Pod adresem premiumbanking.allegro.pl klienci znajdą serwis informacyjny podzielony na trzy sekcje. W pierwszej – „Inspiracje” – przeczytają interesujące artykuły o zróżnicowanej tematyce, poczynając od spraw związanych z wyposażeniem domu, przez ciekawostki kulinarne i nowoczesne technologie, po intrygujące materiały dotyczące najbardziej nawet odległych zakątków świata. Sekcja „Rekomendacje” pozwoli z kolei zapoznać się z ofertami wyselekcjonowanych specjalnie dla wymagających klientów produktów. Podzielone są one na kilka kategorii produktowych, dotyczących m.in. kulinariów, podróży czy wyposażenia mieszkań. Ostatnia sekcja – „Premium Banking” – jest poświęcona produktom bankowym oferowanym w ramach Raiffeisen Premium Banking, w tym: konta osobistego Premium, karty płatniczej MasterCard Class&Club, oszczędnościowego Osobistego Planu Finansowego i bogatego pakietu ubezpieczeń z usługami Assistance i Concierge.

 

– Zależało nam na stworzeniu miejsca, do którego klienci będą wracać po inspiracje w codziennym życiu i gdzie jednocześnie – dzięki naszym produktom – będą mogli od razu zaspokajać swoje potrzeby dotyczące zakupu wysokiej jakości produktów i usług – mówi Karol Żwiruk, Dyrektor ds. Strategii Internetowej Bankowości Osobistej Raiffeisen Polbank.

 

Oferta Raiffeisen Premium Banking kierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług bankowych oraz oparte na zaufaniu i uczciwości relacje z osobistym doradcą finansowym. Przeznaczona jest dla osób, których aktywa przekraczają160 tysięcy złotych lub posiadają miesięczne wpływy na konto osobiste powyżej 8 tysięcy złotych.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.