Strona główna Wiadomości BNP Paribas Real Estate BNP Paribas Real Estate rozszerza obszar działania w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate BNP Paribas Real Estate rozszerza obszar działania w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate BNP Paribas Real Estate rozszerza obszar działania w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate, wiodąca międzynarodowa firma doradcza będąca liderem na wielu rynkach nieruchomości Europy Zachodniej, zwiększa teren działania w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz Polski, Węgier, Rumunii i Republiki Czeskiej, firma oferować teraz będzie swoje usługi na terenie Słowacji.


W związku z rozszerzeniem zasięgu działalności do zespołu ekspertów BNP Paribas Real Estate dołączył dołączył Stewart Thomson MRICS, który objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Republice Czeskiej i Słowackiej, z siedzibą w Pradze. Odpowiedzialny będzie za rozwój głównych linii biznesowych: Rynki Kapitałowe, Wyceny, Doradztwo i Wynajem.

 

Stewart Thomson posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości, z czego dziesięć spędził w regionie środkowo-wschodnim. W czasie swojej kariery piastował kierownicze stanowiska w renomowanych międzynaradowych firmach doradczych. Posiada wszechstronne doświadczenie w zakresie Rynków Kapitałowych, Wynajmu oraz Wycen. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors oraz zarejstrowanym rzeczoznawcą RICS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.