Strona główna Wiadomości Finał loterii BOŚ Banku i MasterCard – ekologiczna Toyota Auris i smartfony Samsunga rozdane!

Finał loterii BOŚ Banku i MasterCard – ekologiczna Toyota Auris i smartfony Samsunga rozdane!

Finał loterii BOŚ Banku i MasterCard – ekologiczna Toyota Auris i smartfony Samsunga rozdane!

Hybrydowa Toyota Auris Touring Sports, główna nagroda w loterii Banku Ochrony Środowiska i MasterCard „Płać kartą – wygrywaj EKOnagrody” trafiła do Klientki Banku z województwa mazowieckiego. Posiadacze kart kredytowych rywalizowali również o 51 smartfonów Samsung Galaxy Note 4. Łączna pula nagród przekroczyła ćwierć miliona złotych.


Zasady udziału w loterii były proste – wystarczyło w okresie od 26 stycznia do 19 kwietnia aktywnie korzystać z karty kredytowej MasterCard Gold. Każda wykonana transakcja brała udział w losowaniu cennych EKOnagród: hybrydowej Toyoty Auris Touring Sports oraz
1 z 51 smartfonów Samsung Galaxy Note 4. Szanse na wygraną rosły wraz z liczbą wykonanych płatności. Główna nagroda trafiła do Klientki BOŚ Banku w województwie mazowieckim. Szczęśliwa zwyciężczyni w ostatnich dniach odebrała kluczyki do swojej nowej, ekologicznej Toyoty.

 

Posiadacze kart kredytowych BOŚ Banku równolegle korzystali z drugiej akcji promocyjnej
i odbierali nagrodę. Pierwsze dwa tysiące Klientów Banku, którzy w czasie trwania promocji dokonali kartami kredytowymi MasterCard Gold jednej lub więcej transakcji na kwotę co najmniej 200 zł, otrzymało nagrodę gwarantowaną w wysokości 150 złotych.

 

Loteria „Płać kartą – wygrywaj EKOnagrody” jest kolejną akcją, którą Bank i MasterCard przygotowali z myślą o Klientach Banku Ochrony Środowiska. Podczas poprzedniego konkursu „Ekojazda” do wygrania był ekologiczny samochód Toyota Prius z napędem hybrydowym i pięć rowerów marki GIANT.

 

Więcej informacji na: wygrajekonagrody.bosbank.pl

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.