Strona główna Wiadomości Biznes Akademie Banku BGŻ BNP Paribas

Biznes Akademie Banku BGŻ BNP Paribas

Biznes Akademie Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje cykl pięciu spotkań skierowanych do przedsiębiorców, którzy chcą poznać nowe trendy oraz mechanizmy działania na zagranicznych rynkach.

 

Spotkania zaplanowane są pod koniec maja i w czerwcu w pięciu miastach (Lublin, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Gdynia). Najbliższe odbędą się w Lublinie (31 maja) oraz Rzeszowie (1 czerwca).

 

Spotkania są skierowane do przedsiębiorstw wchodzących w świat ekspansji zagranicznej i eksportu oraz firm, które chcą poznać mechanizmy działania na zagranicznych rynkach. Podczas wydarzeń uczestnicy dowiedzą się jaki wpływ na sytuację polskich firm ma otoczenie ekonomiczne i polityczne, jakie są trendy, które kierunki ekspansji są obecnie strategiczne. Również poznają gospodarcze i kulturowo-społeczne aspekty prowadzenia biznesu. Dodatkowo, przedsiębiorcy będą mieli okazję porozmawiać z wybitnymi przedstawicielami polskiego biznesu, o tym jak rozwijać swoje firmy i zwiększać ich efektywność.

 

Wielu polskich przedsiębiorców zastanawia się jak dziś dalej rozwijać swoje firmy w nie zawsze sprzyjających warunkach gospodarczych. Jedną z możliwości jest budowanie partnerstw za granicą, także w krajach pozaeuropejskich poprzez nie tylko sprzedaż towarów i usług, ale także otwieranie oddziałów lub fabryk bądź akwizycje – powiedziała dr Małgorzata Bonikowska, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych i Ośrodka Dialogu i Analiz THINKTANK. – Podczas tych spotkań przedsiębiorcy i eksperci będą się starać odpowiedzieć m.in. na pytania: „Od czego zacząć, jak robili to inni, komu i dlaczego się udało, czego się wystrzegać, a na co zwracać szczególną uwagę – powiedziała Agnieszka Jackiewicz-Zatyka, dyrektor Zarządzająca Siecią Sprzedaży MŚP w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Patronem medialnym Biznes Akademii jest Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTANK. Partnerami merytorycznymi projektu są Fundacja Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz Kancelaria Prawna Domański Zakrzewski Palinka.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.