Strona główna Wiadomości Bez gotówki na Festiwalu Woodstock

Bez gotówki na Festiwalu Woodstock

Bez gotówki na Festiwalu Woodstock

Podczas 22. Festiwalu Woodstock Bank Pekao zachęca do płacenia kartami i aplikacją płatności mobilnych. Bank przygotował woodstockowe nagrody dla płacących bezgotówkowo oraz kartę debetową z najnowszym wizerunkiem Przystanku Woodstock. Bank Pekao po raz kolejny pełni funkcję Mecenasa Akademii Sztuk Przepięknych.


W tym roku, Bank Pekao zachęca, żeby gotówkę zostawić w domu, a na Przystanku Woodstock płacić kartami oraz smarfonami z aplikacją płatności mobilnych PeoPay. Stoiska i punkty gastronomiczne działające na Przystanku zostały wyposażone w terminale zbliżeniowe, tak aby Woodstockowicze szybko i bezpiecznie mogli zapłacić za zakupy. Dla uczestników, którzy będą płacić bezgotówkowo przewidziane są nagrody plecaki z pamiątkowym Woodstockowym motywem. Natomiast, dla tradycjonalistów, bądź tych, którzy po prostu lubią mieć przy sobie gotówkę, Bank Pekao ustawi 4 bankomaty na terenie Festiwalu.

 

Jak otrzymać plecak? Wystarczy w czasie Festiwalu wykonać trzy dowolne transakcje kartami, bądź smartfonami z aplikacją płatności mobilnych PeoPay i przynieść potwierdzenia transakcji na stoisko Banku. Honorujemy transakcje wykonane wszystkimi kartami płatniczymi wydanymi przez dowolne banki (nie tylko tymi Banku Pekao).

 

Na stoisko Banku warto przyjść jednak nie tylko po nagrodę. Dla Woodstockowiczów, których interesują innowacyjne rozwiązania, przygotowaliśmy prezentację najnowszych bankowych technologii. Będzie można przećwiczyć płacenie smartfonami z aplikacją płatności mobilnych PeoPay, czy przeklikać ekrany Pekao24 na tablety. 

 

Podczas Festiwalu Bank Pekao zaprasza również na rozmowy i dyskusje w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, której Mecenasem jest od kliku lat. Akademia to nieodzowny element Festiwalu. To miejsce spotkań z wyjątkowymi gośćmi ze świata polityki, mediów, sztuki i kultury w ramach Akademii. Podobnie jak w ubiegłym roku, Bank przygotował dwa warsztaty. Warsztat z komunikacji międzynarodowej – Tego nie rób za granicą mający na celu podniesienie świadomości uczestników w zakresie komunikacji międzykulturowej, stereotypów, czy możliwych błędów oraz warsztat Jak budować własną markę?, który przybliży uczestnikom tematykę Personal Brandingu.

 

Dla tych, którzy chcą się dobrze przygotować do Festiwalu, Bank Pekao przewidział jeszcze jedną atrakcję kolejną kartę płatniczą z najnowszym wizerunkiem Przystanku Woodstock 2016 zaprojektowaną przez samego Jurka Owsiaka. Kartę można zamawiać od połowy czerwca na stronach Banku Pekao. Jest to karta debetowa wydawana do rachunków prowadzonych w Banku Pekao. Płacący kartą mogą korzystać z szeregu zniżek m.in. w sklepach, internecie, hotelach czy portalach rezerwacyjnych.

 

Współpraca Banku Pekao oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ogranicza się wyłącznie do Festiwalu Woodstock. Pekao aktywnie wspiera Fundację, co roku przekazując darowizny na jej rzecz, ponadto pełni funkcję Bankiera Orkiestry, organizując całościową obsługę finansową. Podczas każdego Finału WOŚP pracownicy Pekao w ramach wolontariatu liczą zgromadzone pieniądze. Bank udostępnia też swoje oddziały, które w wielu miastach służą za główne sztaby Orkiestry.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.