Strona głównaWiadomościPKO Bank Polski zaprasza na letnią odsłonę Cavaliady w Kołobrzegu

PKO Bank Polski zaprasza na letnią odsłonę Cavaliady w Kołobrzegu

PKO Bank Polski został głównym sponsorem Cavaliada Summer Jumping. Po raz pierwszy międzynarodowe zawody jeździeckie z cyklu Cavaliada zawitają nad polskie morze. Rywalizacje odbędą się od 7 do 10 lipca na plaży w Kołobrzegu. PKO Bank Polski zaprasza do konkursu, w którym można wygrać zaproszenia na imprezę.


PKO Bank Polski od kilku lat jest sponsorem głównym zawodów Cavaliada Tour odbywających się w Poznaniu, Lublinie i Warszawie. Jest to jedyny w Polsce halowy cykl zawodów jeździeckich autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI) i największe w naszej części Europy święto jeździectwa. Na początku lipca PKO Bank Polski zaprasza na wyjątkowe wakacyjne wydarzenie Cavaliada Summer Jumping w Kołobrzegu.

 

Cieszymy się, że PKO Bank Polski jest partnerem tak ważnego sportowego wydarzenia jak Cavaliada, tym bardziej, że po raz pierwszy dotrze ono nad polskie morze. Imprezy z tego cyklu dorównują najwyższym światowym standardom, zarówno jeśli chodzi o warunki dla startujących, jak i atrakcje dla widzów. Trzymamy kciuki za zawodników i zapraszamy mieszkańców naszego regionu oraz turystów do podziwiania tego niezwykłego widowiska – mówi Beata Radziwanowska, dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego w Szczecinie.

Na widzów czekają sportowe emocje, widowiskowe pokazy w wakacyjnym plenerze oraz wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. PKO Bank Polski zaprasza do konkursu, w którym można wygrać zaproszenia na zawody. Wystarczy uzasadnić, dlaczego chcemy tam być i dołączyć swoje zdjęcie z wakacji w Polsce. Konkurs potrwa do niedzieli 3 lipca.

 

Zawody Cavaliada Summer Jumping zostaną rozegrane w Kołobrzegu. Arena będzie zlokalizowana tuż nad brzegiem morza (przy Kamiennym Szańcu, wejście od ulicy Fredry). W rywalizacjach weźmie udział nawet stu czołowych amazonek i jeźdźców z całej Europy, w tym reprezentantów polskiej kadry narodowej, a także sportowców z Niemiec, Czech i Rosji. Pojawią się też najmłodsi zawodnicy – dzieci startujące na kucach.

 

Imprezy jeździeckie na plaży organizowane były do tej pory tylko w Miami Beach na Florydzie. Po raz pierwszy w Europie, arena sportowych zmagań jeźdźców i amazonek będzie usytuowana nad brzegiem morza. Z niecierpliwością czekam na to wydarzenie – mówi Karolina Ferenstein-Kraśko, zawodniczka oraz właścicielka stadniny koni, która weźmie udział w imprezie.

 

Obok zmagań sportowych w programie znajdą się również pokazy i animacje dla najmłodszych. Uzupełnieniem Cavaliada Summer Jumping będzie kiermasz sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

PKO Bank Polski intensywnie angażuje się w przedsięwzięcia sportowe, mające na celu popularyzację zdrowia, aktywnego stylu życia i sprawności fizycznej. Od lat wspiera imprezy masowe, przede wszystkim największe imprezy biegowe w ramach autorskiego programu „PKO Bank Polski. Biegajmy razem”.

Źródło: PKO Bank Polski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular