Strona główna Wiadomości Bank BGŻ BNP Paribas sponsorem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Bank BGŻ BNP Paribas sponsorem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Bank BGŻ BNP Paribas sponsorem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz drugi będzie  partnerem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, wydarzenia, które już od ponad dwudziestu lat stanowi ważny punkt na kulturalnej i filmowej mapie Polski. Tegoroczny Festiwal potrwa do 2 lipca.


Tematyka filmowa, to obok tenisa najważniejszy filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas. Nasze zaangażowanie w działania skupione wokół kina realizujemy pod hasłem WE LOVE CINEMA. Wakacyjne niespodzianki nie są naszymi jedynymi aktywnościami w tym obszarze. Zorganizowaliśmy pokazy z okazji dnia dziecka w warszawskich szpitalach, wspieramy również produkcję mini serialu Dwoje we troje, który doskonale znają widzowie Polsatu wyjaśnia Karol Kamas, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Ten serial to kolejne połączenie z Festiwalem. Jedną z głównych ról gra Marek Kaliszuk, aktor, którego w Międzyzdrojach zobaczymy w spektaklu Dajcie mi tenora dodaje Olaf Lubaszenko, Dyrektor Artystyczny Festiwalu.

 

Wszyscy uczestnicy tego kilkudniowego święta kina będą mogli wziąć udział w inauguracji autorskiego projektu Banku BGŻ BNP Paribas KINO POD GWIAZDAMI. Ostatni dzień Festiwalu będzie początkiem dwumiesięcznej trasy, podczas której Bank już po raz kolejny zagości w 45 miejscowościach w Polsce z bezpłatnymi, wieczornymi pokazami filmowymi pod chmurką.

Więcej informacji o programie i biletach można znaleźć na www.festiwalgwiazd.pl.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.