Strona główna Wiadomości Barbara Pasterczyk z ING Banku Śląskiego Dyrektorem Marketingu Roku

Barbara Pasterczyk z ING Banku Śląskiego Dyrektorem Marketingu Roku

Barbara Pasterczyk z ING Banku Śląskiego Dyrektorem Marketingu Roku

Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim, otrzymała nagrodę Grand Prix, w jubileuszowej, V edycji konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2014. Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę Konkursową, w skład której wchodzą eksperci branżowi, laureaci poprzednich edycji oraz partnerzy konkursu.


Barbara Pasterczyk została wyróżniona za realizację świadomej strategii biznesowej opierającej się na budowaniu wizerunku banku z ludzkim podejściem, czyli propagowanie wiary w człowieka, jego możliwości, nie ocenianie ale motywowanie.

 

Jestem dumna przede wszystkim z mojego zespołu. Bez tych osób nie byłoby tego sukcesu. To im należą się podziękowania za kreatywność, wytrwałość, konsekwencję i otwarte umysły. Poznajemy potrzeby klientów, prowadzimy komunikację opartą o insighty konsumenckie, bliskie Polakom. Razem osiągnęliśmy bardzo wiele. Staramy się przełamywać schematy komunikacji w kategorii finansowej. Wierzę, że kolejne nagrody dla projektu Liczą się ludzie potwierdzają, że idziemy we właściwym kierunku powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.


Organizatorem Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2014 jest firma Mediarun. Celem konkursu jest wyłonienie najwybitniejszych polskich zespołów marketingowych oraz szefów marketingu, którzy wyróżniają się skutecznością, nieszablonowym myśleniem i profesjonalizmem oraz przyczyniają się do rozwoju firmy. O nagrodę mogą ubiegać się zespoły i osoby kierujące działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi w przedsiębiorstwach, instytucjach oraz organizacjach pozarządowych.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.