Strona główna Wiadomości Trwa konkurs "Zakręć się wokół nagród z PeoPay"

Trwa konkurs "Zakręć się wokół nagród z PeoPay"

Trwa konkurs "Zakręć się wokół nagród z PeoPay"

Prawie przez całe wakacje tj. do 23 sierpnia br. wszyscy użytkownicy aplikacji PeoPay mogą wziąć udział w konkursie „Zakręć się wokół nagród z PeoPay”. Wygrywają użytkownicy, którzy wykonają jak największą liczbę transakcji telefonem przy pomocy aplikacji.


Konkurs „Zakręć się wokół nagród z PeoPay” podzielony został na dwutygodniowe etapy. W każdym etapie, użytkownicy, którzy wykonają jak najwięcej transakcji przy pomocy PeoPay, otrzymają nagrody: dwóch najaktywniejszych – tablety, natomiast, kolejnych dwudziestu, przelew PeoPay w wysokości 100 zł.

 

– Poprzez konkurs chcemy dotrzeć do jeszcze większej liczby osób i zachęcić je do sprawdzenia jak wygodnie i szybko dokonuje się płatności i przelewów z aplikacją PeoPay. Z naszych obserwacji wynika, że większość osób, które spróbowały jak działa PeoPay zaczyna z niego korzystać częściej, a blisko 25% użytkowników płaci, przelewa lub wypłaca pieniądze przy pomocy PeoPay codziennie –mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Biura Projektów Strategicznych w Banku Pekao.

 

Premiowane są wszystkie transakcje płatnicze w terminalach i internecie, wykonane przy pomocy aplikacji PeoPay, minimalna kwota pojedynczej transakcji to 5 zł. Aplikacją można płacić zbliżeniowo w technologii HCE we wszystkich terminalach zbliżeniowych w kraju (300 tys. terminali w Polsce, czyli w ponad 70% wszystkich terminali płatniczych) oraz przy pomocy kodu QR we wszystkich terminalach oznaczonych logo PeoPay. Aplikacja umożliwia również wykonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji w zdecydowanej większości sklepów internetowych.

 

Dodatkowo, w konkursie, brane są pod uwagę wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. przy pomocy aplikacji (liczy się jedna wypłata dziennie), a także, przelewy do innych użytkowników PeoPay. Również w tym ostatnim przypadku, do konkursu liczy się jeden przelew dziennie, a minimalna kwota przelewu nie może być niższa niż 5 zł.

 

W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik aplikacji PeoPay, nie tylko klienci Banku Pekao. Wystarczy pobrać aplikację, aktywnie z niej korzystać i zarejestrować się w konkursie. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na dedykowanej stronie: www.peopay.pl/konkurs.html.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.