Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Perłą Rynku 2013

Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Banku Millennium zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza oferta bankowa” w tegorocznym konkursie „Perły Rynku – Wybór Detalistów”. Miejsce na podium usługa zawdzięcza głosom niezależnych ekspertów rynku, czyli klientom.

 

Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali w dniu 13 czerwca 2013 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. W konkursie „Perły Rynku 2013” na zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty głosowali właściciele i pracownicy sklepów wybierając te, które najlepiej się sprawdziły i pomogły osiągać zyski.

 

Aplikacja mobilna Banku Millennium już od pół roku umożliwia klientom korporacyjnym pełną obsługę rachunków firmowych. Aplikacja nie tylko ułatwia dostęp do informacji o stanie rachunków, daje też możliwość zdalnego zarządzania finansami firmy, w tym możliwość wysyłania zleceń płatniczych oraz inicjowanie przelewów krajowych i wewnętrznych między rachunkami firmy.

 

Badanie „Perły Rynku FMCG” od siedmiu lat wskazuje najlepsze nowości rynkowe. Plebiscyt prognozuje sukces sprzedażowy – stanowi wskazówkę dla producentów, w które nowości warto inwestować. Unikatową cechą konkursu jest to, że głosują w nim detaliści, ludzie na co dzień pracujący za sklepową ladą. Badanie zbudowało swój prestiż na pełnym obiektywizmie danych – każda ankieta wypełniona przez właścicieli i kierowników sklepów, trafia bezpośrednio do instytutu GfK Polonia, który przeprowadza badanie. Tegoroczna edycja wyłoniła najbardziej udane premiery rynkowe w 64 kategoriach FMCG.

Źródło: Bank Millennium

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.