Strona główna Wiadomości Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Perłą Rynku 2013

Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Perłą Rynku 2013

Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Perłą Rynku 2013

Bankowość mobilna dla przedsiębiorstw Banku Millennium zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza oferta bankowa” w tegorocznym konkursie „Perły Rynku – Wybór Detalistów”. Miejsce na podium usługa zawdzięcza głosom niezależnych ekspertów rynku, czyli klientom.

 

Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali w dniu 13 czerwca 2013 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. W konkursie „Perły Rynku 2013” na zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty głosowali właściciele i pracownicy sklepów wybierając te, które najlepiej się sprawdziły i pomogły osiągać zyski.

 

Aplikacja mobilna Banku Millennium już od pół roku umożliwia klientom korporacyjnym pełną obsługę rachunków firmowych. Aplikacja nie tylko ułatwia dostęp do informacji o stanie rachunków, daje też możliwość zdalnego zarządzania finansami firmy, w tym możliwość wysyłania zleceń płatniczych oraz inicjowanie przelewów krajowych i wewnętrznych między rachunkami firmy.

 

Badanie „Perły Rynku FMCG” od siedmiu lat wskazuje najlepsze nowości rynkowe. Plebiscyt prognozuje sukces sprzedażowy – stanowi wskazówkę dla producentów, w które nowości warto inwestować. Unikatową cechą konkursu jest to, że głosują w nim detaliści, ludzie na co dzień pracujący za sklepową ladą. Badanie zbudowało swój prestiż na pełnym obiektywizmie danych – każda ankieta wypełniona przez właścicieli i kierowników sklepów, trafia bezpośrednio do instytutu GfK Polonia, który przeprowadza badanie. Tegoroczna edycja wyłoniła najbardziej udane premiery rynkowe w 64 kategoriach FMCG.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.