Strona główna Wiadomości Bank Pekao SA po raz trzeci z kolei bankiem roku w opinii rynku nieruchomości komercyjnych

Bank Pekao SA po raz trzeci z kolei bankiem roku w opinii rynku nieruchomości komercyjnych

Bank Pekao SA po raz trzeci z kolei bankiem roku w opinii rynku nieruchomości komercyjnych

Już po raz trzeci z kolei, Bank Pekao SA został uhonorowany tytułem „Financing Provider of the Year, Poland 2013” przez jury konkursu organizowanego przed redakcję miesięcznika Eurobuild, jednego z najważniejszych pism specjalistycznych sektora Commercial Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej.

“Financing Provider of the Year, Poland 2013” to jedna z 33 kategorii konkursu, otwarta dla wszystkich instytucji finansujących nieruchomości w Polsce w 2013 r. Przy wyborze zwycięzcy pod uwagę bierze się nie tylko wielkość, ilość i rodzaj sfinalizowanych umów, ważne kryterium stanowi również reputacja, jaką cieszy się dana instytucja.

Nagrodę przyznało jury złożone z przedstawicieli znaczących firm sektora nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, konsultantów, firm prawniczych oraz banków. Kontrolę nad prawidłowością wyboru kandydatów do nagrody oraz nad głosowaniem sprawowało KPMG.

Wśród zwycięzców w swoich kategoriach znalazły się również projekty finansowane przez Pekao: Nowy Budynek Biurowy Roku w Polsce – Plac Unii zbudowany przez Liebrecht &Wood / BBI, Nowe Centrum Handlowe Roku – Galeria Katowicka zbudowana przez Neinver, Szczególne Biznesowe Osiągnięcie Roku – uzyskanie przez Ghelamco finansowania biurowca Warsaw Spire.

Nagrody Eurobuild Awards przyznawane są najlepszym firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to unikatowa inicjatywa, która wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych, znajdując uznanie zarówno wśród uczestników ceremonii wręczenia nagród, sponsorów i partnerów, jak i całego rynku. Eurobuild Awards wyrastający na najważniejsze wydarzenie roku kreuje liderów, wskazuje trendy oraz mocne strony rynku.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.