Strona główna Wiadomości ING Bank Śląski nagrodzony za wdrożenie bankomatu zbliżeniowego

ING Bank Śląski nagrodzony za wdrożenie bankomatu zbliżeniowego

ING Bank Śląski nagrodzony za wdrożenie bankomatu zbliżeniowego

Podczas Polskiej Gali Kartowej, ING Bank Śląski otrzymał nagrodę za wdrożenie bankomatu zbliżeniowego, w kategorii „Najlepszy program / system / urządzenie IT w Polsce w 2013 roku do obsługi systemów kartowych”. Gala kartowa odbyła się w ramach corocznej, międzynarodowej konferencji Central European Electronic Card Warsaw 2013.

Przyznana nagroda jest dla nas niezwykle ważna i pokazuje, że rynek docenia nasze działania. Widzimy, że doceniają je również nasi klienci, którzy coraz częściej dokonują wypłat zbliżeniowo. W związku z dużym zainteresowaniem tą technologią zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę dostępnych bankomatów zbliżeniowych – powiedziała Barbara Borgieł-Cury, dyrektor Departamentu Rachunków, Płatności i Kart w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski, jako pierwszy bank w Polsce, i jeden z pierwszych na świecie, zaoferował klientom nowoczesną technologię wypłat zbliżeniowych. Takie rozwiązanie jest jednym z najnowocześniejszych oraz jednocześnie najwygodniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku. Wypłata zbliżeniowa jest ok. 25% szybsza od tradycyjnej transakcji wymagającej włożenia karty do czytnika.

Wypłat gotówki poprzez zbliżenie karty do czytnika bankomatu mogą dokonywać klienci ING Banku Śląskiego posługujący się kartami zbliżeniowymi.

Obecnie transakcji wypłat zbliżeniowych można dokonywać w 30urządzeniach. Do końca bieżącego roku zaplanowano instalację około 40 czytników zbliżeniowych, natomiast w przyszłym roku około 300.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.