Strona główna Wiadomości Kredyt dla małych firm bez prowizji w Banku BPH

Kredyt dla małych firm bez prowizji w Banku BPH

Kredyt dla małych firm bez prowizji w Banku BPH

Do końca grudnia tego roku mikro- i małe firmy, którym Bank BPH przyzna kredyt Auto Sezam na zakup pojazdów, pożyczkę hipoteczną bądź limit debetowy, nie zapłacą prowizji od udzielonego kredytu.


Propozycja skierowana jest do klientów z segmentu mikro- i małych firm. Skorzystać z niej mogą zarówno dotychczasowi klienci banku, jak i firmy, które dotychczas nie współpracowały z Bankiem BPH.

 

Oferta dotyczy kredytu Auto Sezam z przeznaczeniem na zakup pojazdów, pożyczki hipotecznej oraz limitu debetowego. Zatem niezależnie od tego, czy firmie zależy na lepszej płynności, pozyskaniu środków na dowolny cel gospodarczy czy zakupie pojazdu, może ubiegać się o wybrany produkt na preferencyjnych zasadach.

 

Bank BPH może przyznać firmie odnawialny limit debetowy w wysokości aż 150 tys. zł bez konieczności zabezpieczenia materialnego. Kwota kredytu Auto Sezam na zakup pojazdów może wynieść do 800 tys. zł na okres nawet do 96 miesięcy (w zależności do wieku pojazdu), a pożyczki hipotecznej aż do miliona zł, na okres do 96 miesięcy.

 

Bank proponuje firmom wsparcie doradców klienta biznesowego, którzy biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości firmy, doradzą o jaki produkt się ubiegać. Cały proces przebiega szybko – bank podejmuje decyzję kredytową nawet w ciągu 48 godzin.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.