Strona główna Wiadomości Bank Pekao S.A. Partnerem Głównym Konkursu WIKTORIA

Bank Pekao S.A. Partnerem Głównym Konkursu WIKTORIA

Bank Pekao S.A. Partnerem Głównym Konkursu WIKTORIA

Partnerem Głównym XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców został Bank Pekao S.A. Nagrody dla najlepszych polskich firm zostaną wręczone 24. października podczas Wielkiej Gali w Warszawie.

 

Firmy, które chciałby otrzymać tytuł Laureata powinny do 15. lipca wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe.Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

 

Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli: Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczościorazPolska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Plebiscyt, skierowany do prężnie działających firm, organizowany jest przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 18. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 5500 firmz całej Polski, a 600 z nich zostało Laureatami. W tym gronie znaleźli się między innymi: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad.

 

Dodatkowo, co roku wręczane są nagrody specjalne SUPERWIKTORIA dla osób wyróżniających się na rynku i firm o ugruntowanej renomie oraz Nagroda imienia Wokulskiego dla najlepszego kupca.

 

Firmy do konkursu są nominowane przez organizatora, samorząd terytorialny, gospodarczy oraz ambasadorów marki. Przedsiębiorstwa mogą się również zgłaszać bezpośrednio, w tym przypadku organizator dokonuje weryfikacji w BIG InfoMonitor. W tym roku Partnerem Głównym konkursu został Bank Pekao.

 

– Bardzo się cieszymy, że konkurs, który promuje najlepsze polskie firmy wspiera tak duża i prestiżowa instytucja finansowa –mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu.– Jest to dla nas również potwierdzenie renomy naszego gospodarczego plebiscytu, który w tym roku organizujemy już po raz 18.

 

Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne. O Nagrodę WIKTORIA mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe firmy. Ważne, żeby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności, czy akcjami charytatywnymi. Aby wziąć udział w konkursie, firmy powinny do 15. lipca przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na stronach http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe, a następnie do 4. września Zeszyt Konkursowy na adres organizatora: Warszawska Izba Przedsiębiorców, ul. Chałubińskiego 8, Oxford Tower pok. 22.52, 00-613 Warszawa.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.