Strona główna Wiadomości Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku

Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku

Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku

W maju Dom Maklerski mBanku i mWealth Management zostały włączone w struktury organizacyjne banku. Usługi świadczone dotychczas przez obie spółki są oferowane obecnie na tych samych warunkach przez bankowe biuro maklerskie, działające pod nazwą Dom Maklerski mBanku. Od lipca na jego czele stanął Adam Jaroszewicz.


Adam Jaroszewicz związany jest  z  grupą mBanku (dawniej BRE Banku) od   1993 roku, kiedy rozpoczął pracę jako makler w biurze maklerskim BRE Brokers. W kolejnych latach pełnił funkcje menedżera działu ofert pierwotnych, zastępcy dyrektora do spraw analiz i zarządzania, a w 1999 roku objął stanowisko wiceprezesa zarządu Domu Maklerskiego mBanku SA.

 

Adam Jaroszewicz jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej, obronił doktorat z nauk fizycznych w Instytucie Fizyki Polskiej Akademii Nauk. Zanim dołączył do zespołu mBanku pracował w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych.

 

Jarosław Kowalczuk, dotychczasowy szef spółki  maklerskiej już w marcu ubiegłego roku został dyrektorem zarządzającym w mBanku odpowiedzialnym za obszar maklerski oraz  Private Banking.

 

Decyzja o połączeniu usług maklerskich oraz zarządzania majątkiem klientów mBanku miała na celu stworzenie pod jedną marką kompleksowej oferty inwestycyjnej oraz doprowadzenie do optymalizacji oferty usług maklerskich zarówno dla klientów  indywidualnych jak też  instytucjonalnych. Do dyspozycji klientów nowoutworzonego Domu Maklerskiego mBanku są ci sami opiekunowie i eksperci. Zmianie nie uległy także numery telefonów i adresy placówek. Klienci mogą korzystać z dotychczasowych systemów transakcyjnych, aplikacji mobilnych i stron internetowych.

 

Dzięki zmianom klienci mBanku mogą z pomocą jednego opiekuna zawrzeć wszystkie interesujące ich umowy z Grupą mBanku, w tym umowy brokerskie. Szeroki zakres usług obejmuje zarówno realizację zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych, jak i doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie portfelem instrumentów finansowych na zlecenie.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.