"Wymarzone Auto" do wynajęcia dla każdego – wspólna oferta Raiffeisen Leasing i Raiffeisen POLBANK

Wynajem samochodu zamiast jego zakupu to nowy trend, który podbija polski rynek. Korzystając z wynajmu długoterminowego mamy możliwość wymiany samochodu nawet co rok, bez formalności związanych ze sprzedażą starego. Do tej pory taka opcja była dostępna tylko dla właścicieli firm. Teraz dzięki współpracy Raiffeisen Leasing i Raiffeisen POLBANK może z niej skorzystać każdy.


Wynajem długoterminowy jest produktem, który powstał z myślą o firmach korzystających z floty pojazdów. Rozwiązanie to zapewnia komfort i wygodę korzystania z samochodów posiadających pełną obsługę serwisową, bez konieczności ich zakupu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Raiffeisen Leasing i Raiffeisen Polbank przygotowały ofertę „Wymarzone Auto”. Może z niej skorzystać każdy, kto chciałby użytkować auto i zmieniać je na nowe co 12, 18 lub 24 miesiące bez konieczności angażowania własnych oszczędności lub zaciągania kredytu.

 

– „Wymarzone Auto” to rewolucyjna oferta na polskim rynku. Dostarcza ona klientom komfortu użytkowania samochodów wraz z pełną obsługą serwisową i ubezpieczeniem – mówi Beata Majewska, Dyrektor Operacji CFM w Raiffeisen Leasing.- Nasze długoletnie doświadczenia w wynajmie długoterminowym samochodów dla firm przenieśliśmy na ofertę dla konsumentów. Dzięki współpracy z Raiffeisen Polbankiem mogliśmy udostępnić klientom indywidualnym nowatorski produkt, który do tej pory był poza ich zasięgiem – dodaje Beata Majewska.


Wynajmując samochód w ramach oferty „Wymarzone auto” klienci uzyskują gwarancję stałej opłaty miesięcznej bez dodatkowych kosztów. Markę, model i wyposażenie pojazdu mogą wybrać z katalogu dostępnego w każdym oddziale Raiffeisen Polbanku. Sami także wybierają okres wynajmu oraz podejmują decyzję o wykupie samochodu lub wymianie na nowy. Wynajmowany samochód posiada w pakiecie pełnowartościowe ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz obsługę serwisową.

 

W ofercie „Wymarzone Auto” można zamówić zarówno auto klasy miejskiej, jak też crossover czy SUV. Miesięczna opłata zależy od marki i modelu pojazdu. Mały miejski samochód można wynająć już za 700 złotych miesięcznie, a pojazd klasy Premium za ok.1400 złotych. Dodatkowo wszyscy wynajmujący z Raiffeisen Polbankiem i Raiffeisen Leasing otrzymują kartę paliwową z odroczoną płatnością, regulowaną zbiorczo raz w miesiącu.

Źródło: Raiffeisen Polbank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.