600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny

W ramach letniej promocji każdy, kto od 1 czerwca założy eKonto w mBanku, otrzyma gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata, a do tego możliwość skorzystania ze zwrotu za zakupy w wysokości nawet 600 zł. Do tej promocji bank dokłada bezpłatną kartę.

 

Promocja rozpoczyna się 1 czerwca br. i jest dostępna dla każdego nowego klienta mBanku, który do końca lipca złoży wniosek o otwarcie eKonta.  

Najważniejsze elementy promocji „Lepiej z eKontem” to gwarancja niezmienności opłat oraz zwrot za zakupy w wysokości do 600 zł.

Gwarancja niezmienności opłat i warunków zwalniających z opłat przez 24 miesiące obowiązuje już od dnia podpisania umowy, bez żadnych dodatkowych warunków (wystarczy, że klient otworzy rachunek). Dotyczy ona: prowadzenia rachunku, wypłat gotówki w bankomatach, wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych realizowanych przez internet.

Zwrot za zakupy będzie wypłacany aktywnym klientom przez pół roku. Jest to premia za transakcje zrealizowane kartą lub BLIKiem (równowartość 4 proc. ich wartości, maks. 100 zł w każdym miesiącu). Warunki otrzymania zwrotu: zasilenie rachunku kwotą min. 1 tys. zł jeden raz, zakupy kartą lub BLIKiem za min. 250 zł miesięcznie, logowanie się do aplikacji mobilnej minimum raz w miesiącu. 

Dodatkowo, nowi klienci, którzy skorzystają z promocji, będą cieszyć się przez dwa lata bezpłatną kartą debetową – bez względu na liczbę realizowanych transakcji.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.