Strona główna Wiadomości 600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny

600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny

600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny

W ramach letniej promocji każdy, kto od 1 czerwca założy eKonto w mBanku, otrzyma gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata, a do tego możliwość skorzystania ze zwrotu za zakupy w wysokości nawet 600 zł. Do tej promocji bank dokłada bezpłatną kartę.

 

Promocja rozpoczyna się 1 czerwca br. i jest dostępna dla każdego nowego klienta mBanku, który do końca lipca złoży wniosek o otwarcie eKonta.  

Najważniejsze elementy promocji „Lepiej z eKontem” to gwarancja niezmienności opłat oraz zwrot za zakupy w wysokości do 600 zł.

Gwarancja niezmienności opłat i warunków zwalniających z opłat przez 24 miesiące obowiązuje już od dnia podpisania umowy, bez żadnych dodatkowych warunków (wystarczy, że klient otworzy rachunek). Dotyczy ona: prowadzenia rachunku, wypłat gotówki w bankomatach, wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych realizowanych przez internet.

Zwrot za zakupy będzie wypłacany aktywnym klientom przez pół roku. Jest to premia za transakcje zrealizowane kartą lub BLIKiem (równowartość 4 proc. ich wartości, maks. 100 zł w każdym miesiącu). Warunki otrzymania zwrotu: zasilenie rachunku kwotą min. 1 tys. zł jeden raz, zakupy kartą lub BLIKiem za min. 250 zł miesięcznie, logowanie się do aplikacji mobilnej minimum raz w miesiącu. 

Dodatkowo, nowi klienci, którzy skorzystają z promocji, będą cieszyć się przez dwa lata bezpłatną kartą debetową – bez względu na liczbę realizowanych transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.