Strona główna Wiadomości Zyskaj z kartą Banku Pocztowego na Poczcie

Zyskaj z kartą Banku Pocztowego na Poczcie

Zyskaj z kartą Banku Pocztowego na Poczcie

Wystartowała promocja Zyskaj z kartą na Poczcie, dzięki której Klienci Banku Pocztowego aktywnie korzystający z kart płatniczych otrzymają na konto 10% zwrotu za płatności dokonane Pocztową kartą w placówkach Poczty Polskiej.  


Na konta klientów w Banku Pocztowym może teraz co miesiąc trafiać premia w wysokości 10 zł. Będzie to maksymalny, miesięczny zwrot 10% wartości zakupów dokonanych kartą w Placówkach Poczty Polskiej, jaki można uzyskać przystępując do nowej promocji Zyskaj z kartą na Poczcie”.

 

– Zachęcamy klientów nie tylko do posiadania karty płatniczej Banku Pocztowego w swoim portfelu, ale przede wszystkim do aktywnego z niej korzystania. Dzięki temu łatwiej można uzyskać bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę, jak również comiesięczną premię w wysokości 10 zł mówi Karolina Stefanowicz, Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

 

– Poczta Polska właśnie wprowadziła możliwość płatności kartami w swoich placówkach, dlatego nasze karty są teraz dla klientów jeszcze atrakcyjniejsze dodaje Karolina Stefanowicz.

 

Aby skorzystać z promocji Banku Pocztowego i otrzymywać 10% zwrotu za zakupy dokonywane kartą na Poczcie należy spełnić tylko dwa warunki: zapewnić wpływy na swoje konto w Banku Pocztowym w łącznej wysokości minimum 500 zł miesięcznie, a także dokonać
w danym miesiącu płatności kartą poza placówkami Poczty o łącznej wartości min. 300 zł.

 

Wówczas Bank dokona wypłaty na konto klienta do którego została wydana karta premii w terminie do 15 dnia następnego miesiąca po miesiącu podlegającym rozliczeniu.

Promocja Zyskaj z kartą na Poczcie trwa od 2 listopada 2016 r. do 31 stycznia 2017 r.


dostarczył infoWire.pl

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.