Strona główna Wiadomości Kredyt hipoteczny bez prowizji w Banku Millennium

Kredyt hipoteczny bez prowizji w Banku Millennium

Kredyt hipoteczny bez prowizji w Banku Millennium

Bank Millennium znosi prowizję od kredytów hipotecznych. Teraz klienci indywidulani, wnioskujący o Kredyt Hipoteczny, Pożyczkę Hipoteczną lub hipoteczny Kredyt Konsolidacyjny nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu. Co ważne, aby nie zapłacić prowizji nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy złożyć wniosek w okresie obowiązywania promocji tj. do 31 grudnia 2016 r.


Chcemy, by klienci mieli większy dostęp do kredytów hipotecznych, dlatego do oferty 0% prowizji dla wniosków o kredyt w programie „Mieszkanie dla Młodych” dołączamy teraz pozostałe produkty hipoteczne oferowane klientom indywidualnym. Znajdujemy się w czołówce banków o elastycznych kryteriach przyznawania kredytu i dodatkowo wyróżnia nas wysoka jakość obsługi, potwierdzona m.in. stałym miejscem na podium w corocznym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii – Bankowość Hipoteczna. Teraz chcemy do tego dodać jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową. Mamy nadzieję, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem osób poszukujących finansowania na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych – mówi Agata Chrzanowska, Dyrektor Wydziału Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

 

Aktywni klienci, wnioskujący o Kredyt Hipoteczny w Banku Millennium, mogą też dodatkowo korzystać z obniżki marży:

– o 0,3%, jeżeli są posiadaczami konta oraz karty debetowej do konta w Banku Millennium i wykonają za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie;

– o 0,5% jeżeli są posiadaczami konta i karty debetowej do konta w Banku Millennium, na konto co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto oraz zostaną wykonane za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.