Zyskaj 360 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium

 W nowej edycji promocji „Zyskaj 360 zł”, posiadacze Konta 360° mogą otrzymać zwrot 2% wartości płatności kartą do konta i 5% wartości płatności BLIKIEM. Wystarczy otworzyć Konto 360° lub 360° Student, korzystać z aplikacji mobilnej i płacić za zakupy kartą lub smartfonem.


Promocja „Zyskaj 360 zł” to propozycja dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze rachunku w Banku Millennium. Klienci, którzy otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną Banku Millennium i spełnią warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą do konta i 5% płatności BLIKIEM, do 60 zł miesięcznie czyli aż do 360 zł w ciągu sześciu miesięcy trwania promocji.

 

Konto 360 to rachunek, który w łatwy sposób może być bezpłatny. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM, by nie płacić za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. W przypadku Kont 360° Student wystarczy jedna płatność kartą/BLIKIEM. Bezpłatne są także przelewy krajowe w złotych, realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

 

Posiadacze Konta 360 mają dostęp do bezpłatnego przez 12 miesięcy ubezpieczenia assistance.

W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego – m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu.

 

Konto w promocji „Zyskaj 360 zł” można otworzyć do 4 lipca 2016 r. Szczegóły dostępne są w regulaminie promocji w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.>

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.