Nagroda specjalna GPW i tytuł Brokera Roku 2015 dla Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska S.A.

Miło nam poinformować, iż Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. został uhonorowany Nagrodą Specjalną GPW oraz tytułem Brokera Roku 2015. Nagrodę, statuetkę złotego byka, z rąk Pani Prezes Giełdy Papierów Wartościowych Prof. Małgorzaty Zaleskiej odebrał Radosław Olszewski Prezes Domu Maklerskiego BOŚ, podczas uroczystej Gali w siedzibie GPW w Warszawie. GPW nagrodziła emitentów i Członków Giełdy, którzy w minionym roku osiągnęli najlepsze wyniki i przyczynili się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

 

12 maja 2016 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród dla najlepszych uczestników rynku kapitałowego w 2015 roku.

Podczas uroczystości, poza prestiżowym tytułem Broker Roku 2015, DM BOŚ otrzymał również statuetki za osiągnięcia w poszczególnych kategoriach. Zarząd GPW docenił osiągnięcia biura w 2015 roku przyznając nagrody za największą ilość wprowadzonych spółek na Główny Rynek akcji w 2015 roku, za największy udział w obrotach sesyjnych akcjami na rynku NewConnect oraz za największy wzrost abonentów na dane z Towarowej Giełdy Energii.

 

Nagroda specjalna GPW oraz Tytuł Brokera Roku2015to bardzo szczególne i prestiżowe wyróżnienie. Cieszy nas, że nasze wysiłki i osiągnięcia w 2015 roku zostały zauważone i w ten sposób docenione. – powiedział Prezes Zarządu DM BOŚ Radosław Olszewski. Od początku naszej działalności dbamy, aby naszym wyróżnikiem był profesjonalizm i nowoczesność świadczonych usług. Staramy się utrzymać pozycję lidera w zakresie obsługi najbardziej aktywnych grup klientów, niemniej jednak naszą bogatą ofertę kierujemy do szerokiej grupy inwestorów.Dziękujemy naszym Klientomza ich aktywność oraz okazywane od lat zaufanie.

 

W 2015 roku DM BOŚ umocnił swoją pozycję w obrotach na rynku akcji GPW. Udział biura w tym segmencie wzrósł o blisko 50% w stosunku do roku poprzedniego. Broker utrzymał pozycję lidera na rynku kontraktów terminowych, był wiodącym podmiotem na rynku opcji oraz rynku New Connect. Wprowadzenie do obrotu na rynek regulowany GPW 6 emitentów zaowocowało nagrodą za największą ilość wprowadzonych spółek na Główny Rynek akcji.

 

DM BOŚ S.A.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.