Strona główna Wiadomości Zyskaj 360 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium

Zyskaj 360 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium

Zyskaj 360 zł premii z Kontem 360° Banku Millennium

W nowej promocji „Zyskaj 360 zł”, posiadacze Konta 360° mogą otrzymać zwrot 2% wartości płatności kartą do konta i 10% wartości płatności BLIKIEM. Wystarczy otworzyć Konto 360° lub 360° Student, korzystać z aplikacji mobilnej i płacić za zakupy kartą lub smartfonem.


Do oszczędności na wszystkich podstawowych opłatach bankowych, z których mogą korzystać posiadacze Konta 360°, dochodzi teraz zwrot wydatków za zakupy do 60 zł miesięcznie (360 zł w ciągu pół roku). Wystarczy aktywować aplikację mobilną i płacić kartą do konta lub BLIKIEM. Konto 360° staje się więc jeszcze bardziej kompletne, a nowa aplikacji mobilnej daje nam swobodny, szybki i wygodny dostęp do finansów, w dowolnej chwili i z każdego miejsca. – mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków.

 

Promocja „Zyskaj 360 zł” to propozycja dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze rachunku w Banku Millennium. Klienci, którzy otworzą Konto 360° lub Konto 360°Student z kartą do konta, aktywują aplikację mobilną Banku Millennium i spełnią warunki bezpłatnego korzystania z rachunku, otrzymają zwrot w wysokości 2% płatności kartą do konta i 10% płatności BLIKIEM, do 60 zł miesięcznie czyli aż do 360 zł w ciągu sześciu miesięcy trwania promocji.

 

Konto 360 w łatwy sposób może być bezpłatne. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą, by nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Bezpłatne są także przelewy krajowe w złotych, realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

 

Posiadacze Konta 360 mają dostęp do bezpłatnego przez 12 miesięcy ubezpieczenia assistance.
W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, przez całą dobę mogą skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego – m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu.

 

Promocja „Zyskaj 360 zł” trwa od 26.06.2015r. do 27.08.2015r. Szczegóły dostępne są w regulaminie promocji w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.