Strona główna Wiadomości Zmieniaj samochody jak rękawiczki z Raiffeisen Polbankiem

Zmieniaj samochody jak rękawiczki z Raiffeisen Polbankiem

Zmieniaj samochody jak rękawiczki z Raiffeisen Polbankiem

Czy można co roku jeździć zupełnie nowym samochodem prosto z salonu, nie zaciągając na niego wieloletniego kredytu, nie wpłacając wkładu własnego, nie martwiąc się ubezpieczeniem i serwisowaniem, ani tym, że być może kupowane auto jest kradzione lub niebezpieczne, bo po poważnym wypadku? Dzięki przygotowanemu przez Raiffeisen Polbank, we współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska, produktowi „Wymarzone auto” można! Bank, który w ciągu ostatniego roku podbił rynek kont osobistych uczciwym, partnerskim, wiarygodnym i lojalnym podejściem, przekonując do Wymarzonego Konta Osobistego ponad 300 tys. klientów, postanowił wyznaczyć nowe standardy w finansowaniu motoryzacyjnych potrzeb polskich kierowców.

 

Zawsze nowe auto


Kupić nowy samochód czy używany? Kierowcy, którzy chcą zmienić samochód i zastanawiają się, czy wybrać nowy, czy używany, mają nie lada orzech do zgryzienia.

Używany samochód będzie wprawdzie tańszy i mniej straci na wartości, ale będzie też bardziej awaryjny i bez gwarancji. Nowe auto będzie zapewne lepsze i z gwarancją, ale za to drogie, a po kilku latach znacznie straci na wartości. Nigdy też nie ma pewności kiedy znowu potrzebny będzie nowy samochód – może powiększy się nam rodzina, wzrośnie stopa życiowa i aspiracje albo pojawi się nowy lepszy model auta. Trzeba też brać pod uwagę paroletni kredyt i konieczność wniesienia wkładu własnego. Sporo problemów i zagadnień do rozważania. Tymczasem jest rozwiązanie – Raiffeisen Polbank właśnie rozpoczyna oferowanie na pełną skalę w swoich placówkach na terenie całej Polski produktu pod nazwą „Wymarzone auto”. Dzięki temu rozwiązaniu, które dla banku opracował Raiffeisen-Leasing Polska, nie trzeba już kupować nowego samochodu. Można go na dłuższy czas wynająć i jeździć dowolnie wybranym oraz indywidualnie wyposażonym samochodem w cenie atrakcyjnej miesięcznej raty! Po roku lub dwóch można samochód wymienić na zupełnie nowy model lub oddać. Można też, po ustalonym okresie korzystania, odkupić użytkowane auto za z góry uzgodnioną w umowie kwotę.

 

Warto się poważnie zastanowić nad rozwiązaniem, w którym nie dokonujemy wpłaty wkładu własnego, nie bierzemy kredytu, nie płacimy żadnych prowizji. W placówce Raiffeisen Polbanku składamy zamówienie na indywidulanie wyposażone auto lub dobieramy któreś z aktualnie oferowanych w katalogu. Ustalamy też, czy będziemy jeździć nim przez rok, półtora czy dwa, podpisujemy umowę i odbieramy z salonu pachnący nowością wymarzony samochód – zachęca Marcin Salamon, odpowiedzialny za ofertę „Wymarzonego auta” w Raiffeisen Polbanku.

 

– Jedyną opłatą jest atrakcyjny miesięczny „czynsz”, w którym mamy już ujęte ubezpieczenie auta, pełen serwis, assistance, kartę paliwową, gwarantującą bezgotówkowe tankowanie i odroczony termin płatności, oraz obsługę opon. Całkowity brak zmartwień. Zostaje tylko przyjemność jazdy nowym samochodem. Za niewielką dopłatą możemy też otrzymać w zestawie komplet opon zimowych wraz z usługą ich wymiany i przechowalnią.

 

Wymarzone auto” – dowolny samochód w atrakcyjnej cenie


W ramach oferty „Wymarzonego auta” możemy zamówić dowolnie wyposażony model, dowolnej marki samochodów – nie ma żadnych ograniczeń. Mniej zdecydowani klienci mogą skorzystać ze specjalnej, co miesiąc aktualizowanej oferty skonfigurowanych już wstępnie modeli różnych marek samochodów. Nie muszą dzięki temu zastanawiać się jak wyposażone ma być auto, ani jaki powinno mieć kształt nadwozia. Wskazują po prostu, które auto z katalogu dostępnego w placówce Raifffeisen Polbanku im się podoba.

 

Można zamówić zarówno samochód klasy miejskiej, jak też crossover czy SUV. Ceny są bardzo atrakcyjne. Małym miejskim autem można jeździć już za około 700 złotych miesięcznie, samochodem klasy premium już za około1400 złotych, a SUVem już za około 1900 złotych – podkreśla Marcin Salamon z Raiffeisen Polbanku.

 

W pakiecie z autem i w ramach atrakcyjnego miesięcznego czynszu klient otrzymuje dodatkowo bez opłat:

  • pełnowartościowe ubezpieczenie samochodu OC, AC, NNW (kwota miesięcznej raty nie jest zależna od wieku klienta, stażu kierowcy czy wysokości posiadanych zniżek ubezpieczeniowych),
  • przeglądy wymagane zgodnie z książką serwisową danej marki i modelu (łącznie z materiałami eksploatacyjnymi wchodzącymi w skład przeglądu jak olej, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe),
  • kartę paliwową (zakup paliwa, myjnia, odkurzacz, płyny eksploatacyjne, autostrady) z odroczoną płatnością, regulowaną zbiorczo raz w miesiącu,
  • a jeśli zdecyduje się na nieco wyższą opłatę miesięczną – również opony zimowe.

Polacy, w odróżnieniu od obywateli niektórych krajów Zachodniej Europy, są zwykle przyzwyczajeni do myśli, że aby z czegoś korzystać należy posiadać to na własność. Raiffeisen Polbank proponuje zmianę tego myślenia – nie kupuj, a wynajmuj i korzystaj bez niepotrzebnych problemów! Bo przecież sprzedaż używanego samochodu, kiedy chcemy się go pozbyć, wcale nie jest łatwa. Podobnie zresztą jak kupno takiego auta. Oba przypadki mogą wiązać się z rozmaitymi kosztami i kłopotami- zauważa Tomasz Dymowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Produktową i Relacji z Klientami w Raiffeisen Polbanku. – Chcemy dać klientom możliwość korzystania i zmieniania auta co rok na takie, jakie chcą, zgodnie z ideą „niech auto dostosowuje się do Twoich potrzeb, a nie Ty do możliwości Twojego auta”.

 

Raiffeisen Polbank spodziewa się rosnącego zainteresowania konsumentów możliwością wynajmowania samochodu na ustalony okres.

 

Widać ogromne zainteresowanie tym produktem. Od jego wprowadzenia, jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań promocyjnych, o „Wymarzone auto” pytało kilkaset osób. W ciągu pierwszych dwóch tygodni o swoje „Wymarzone Auto” zawnioskowało ponad 100 klientów. Polacy chcą mieć możliwość jeżdżenia co rok nowym, dobrym, ubezpieczonym i serwisowanym samochodem, do tego bez zaciągania wieloletniego kredytu. Pokazujemy im, że tak można i wcale nie kosztuje to dużo. Spodziewamy się, że z miesiąca na miesiąc kierowcy chętniej będą rozważać wynajem samochodu, niż pakowanie się we wszystkie problemy związane z kupnem nowego albo, co jeszcze bardziej kłopotliwe, używanego auta- mówi Tomasz Dymowski.

 

Oferta „Wymarzonego auta” doskonale wpisuje się w ofertę pozostałych „Wymarzonych” produktów Raiffeisen Polbanku. Dając każdemu kierowcy możliwość korzystania z nowych modeli samochodów, uzupełnia jednocześnie wiarygodne i praktyczne rozwiązania, które bank przygotował dla swoich klientów – „Wymarzone Konto Osobiste”, konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel” i ubezpieczenie inwestycyjne „Wymarzone Perspektywy”.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.