Zmiany w ofercie kredytów w Inbank

Od 24 maja Inbank Polska zmienia zasady przyznawania jednego ze swoich produktów – kredytu gotówkowego. Z korzyścią dla klientów, maksymalny okres jego spłaty został wydłużony.

Kredyt gotówkowy to, obok lokat i pożyczek, jeden ze sztandarowych produktów w ofercie Inbank. Udzielany jest w 100% online. Klienci mogą wnioskować o maksymalnie 50 tys. zł. Dotychczas kwotę kredytu można było rozłożyć na 60 rat. Obecnie okres ten wydłużono do maksymalnie 72 miesięcy.

Kredyt gotówkowy w Inbank został przygotowany z myślą o osobach, które szukają finansowania konkretnych przedsięwzięć, takich jak rodzinny wyjazd, kupno auta czy remont. Zwykle wiążą się one z potrzebą większej gotówki, dlatego też kredytobiorcy chcą rozłożyć spłatę na dłuższy okres, aby miesięczne raty nie były zbytnim obciążeniem domowego budżetu. Dla zwiększenia komfortu klientów, postanowiliśmy wydłużyć maksymalny okres kredytowania. Dodatkowy rok na spłatę może być dla wielu osób bardzo korzystnym rozwiązaniem – wyjaśnia Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Inbank Polska.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Inbank jest stałe i wynosi 8,85% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu ustalana jest indywidualnie i zaczyna się od 1,99%.  

 

Oferta kredytowa Inbank wyprzedziła konkurencyjne banki w kwietniowych zestawieniach, jednocześnie zajmując pierwsze miejsce w 3 niezależnych rankingach analizujących różne kryteria kredytowe.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.