Bank Ochrony Środowiska nagradza „Klonami” ekologiczne firmy

Bank Ochrony Środowiska przyznaje specjalne wyróżnienia – „Klony” – firmom z całej Polski, które nie tylko stawiają na efektywność biznesu, ale i funkcjonują w harmonii ze środowiskiem naturalnym (liść klonu jest elementem logotypu BOŚ). Obecnie trwa cykl imprez w poszczególnych regionach kraju.

 

Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Krakowie, 30 maja 2017 r. Wyróżnienia przyznane zostaną za realizację przedsięwzięcia o znaczącym efekcie ekologicznym oraz za innowację ekologiczną. Bank, wspólnie z Fundacją BOŚ, przyzna także wyróżnienie specjalne w kategorii: firma ekologicznie i społecznie zaangażowana (jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadząc swoją działalność biorą pod uwagę także interes społeczeństwa i środowiska).

Bank Ochrony Środowiska od ponad 26 lat wspiera firmy w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Promocja przedsiębiorców, którzy umiejętnie łączą rozwój biznesu
z poszanowaniem środowiska naturalnego wpisuje się w proekologiczną misję Banku.

Wielki finał i rozdanie nagród głównych, czyli „Klonów”, przyznawanych za efektywne biznesowo i proekologiczne przedsięwzięcia, a także społeczne zaangażowanie, odbędzie się jesienią 2017 r.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.