Strona główna Wiadomości Zbuduj swoje konto z BNP Paribas Bankiem

Zbuduj swoje konto z BNP Paribas Bankiem

Zbuduj swoje konto z BNP Paribas Bankiem

Klienci BNP Paribas Banku Polska mogą samodzielnie konstruować swoje konto osobiste. Dzięki nowej ofercie „Konta Dobrze Dobranego” do podstawowego bezpłatnego rachunku i bezpłatnej karty debetowej oraz systemu bankowości internetowej i mobilnej Pl@net, klient może dobierać dodatkowe produkty, zgodnie z własnymi potrzebami. Wśród 7 opcji do wyboru jest między innymi Money-back, kredyt w ROR bez odsetek, konto oszczędnościowe czy pakiet assistance.


Konto Dobrze Dobrane to produkt opracowany w odpowiedzi na potrzeby sygnalizowane przez klientów. – Jak pokazuje badanie przeprowadzone na nasze zlecenie jesienią 2013 roku przez Ipsos, konsumenci chcą sami podejmować decyzje dotyczące produktów finansowych – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku. – Zamiast gotowych pakietów, wolą samodzielnie dobrać elementy oferty według własnych potrzeb. Dlatego w Koncie Dobrze Dobranym dajemy klientowi swobodę wyboru – dodaje Piotr Dąbrowski.

 

W przypadku rachunku osobistego, dla klientów najważniejsze są niskie opłaty za prowadzenie konta i za przelewy przez internet, a także dostęp do bankowości internetowej i wygoda płacenia kartą.- Konto Dobrze Dobrane oferuje aż 7 opcjonalnych produktów, które można elastycznie aktywować, w zależności od tego, jak korzystamy z rachunku osobistego i jakie cechy konta są dla nas najważniejsze– wyjaśnia Piotr Dąbrowski.

 

Wśród nich znajdują się te najczęściej wybierane, jak Money-back czy jak i te przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, np. Złota Karta Debetowa – podkreśla ekspert BNP Paribas.

Podstawą Konta Dobrze Dobranego jest rachunek osobisty bez opłat za prowadzenie przy miesięcznych wpływach od 1000 zł oraz karta debetowa za 0 zł, jeśli miesięczna suma transakcji wyniesie co najmniej 200 zł. Przelewy krajowe przez Internet są bezpłatne.

 

Bezpłatne są również wszystkie wypłaty z bankomatów BNP Paribas Banku w Polsce oraz 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w Polsce. Dodatkowe opcje można dobierać indywidualnie, między innymi program Money-back, dzięki któremu klient otrzyma zwrot aż 2 proc. wydatków kartą debetową za zakupy w jednej z trzech kategorii zakupów: Rozrywka, Dom i ogród lub Zdrowie i uroda.

 

Ponadto dla potrzebujących szybkiej gotówki dostępny jest kredyt w ROR do kwoty 5000 zł bez odsetek, przy opłacie 20 zł miesięcznie, a dla bardziej wymagających – Złota Karta Debetowa MasterCard i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie za 0 zł.

Oszczędnym bank umożliwia skorzystanie z bezpłatnego Konta Dobrze Oszczędnościowego
z oprocentowaniem na poziome 3,5 proc. do 50 tys. zł., z gwarancją utrzymania oprocentowania przez 3 miesiące oraz bezpłatnymi wszystkimi przelewami z kont oszczędnościowych na konto osobiste.

 

Wiemy jak cenna jest szybka i fachowa pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach życia codziennego. W związku z tym przygotowaliśmy pakiety Szybka Pomoc: Zdrowie, Dom oraz Dziecko – mówi Piotr Dąbrowski o kolejnych elementach konta. W ramach tych produktów klienci uzyskają m.in.: pomoc medyczną, transport w trakcie przeprowadzki, usługi specjalisty w przypadku awarii sprzętu domowego oraz odszkodowanie w razie nieprzewidzianych wypadków, takich jak zalanie mieszkania czy szkody wyrządzone przez dzieci. Dla osób często podróżujących bank przygotował także „Bezpieczną Podróż”, czyli wygodną ochronę ubezpieczeniową w trakcie podróży zagranicznych. Partnerem ubezpieczeniowym i assistance banku jest firma Europ Assistance.

 

Konto Dobrze Dobrane dostępne jest we wszystkich 224 placówkach banku na terenie całego kraju. Dodatkowe usługi aktywować można przy otwieraniu rachunku lub w dowolnym momencie przy pomocy doradcy w oddziale lub telefonicznie.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.