Strona główna Wiadomości Plus Konto w ofercie Plus Banku

Plus Konto w ofercie Plus Banku

Plus Konto w ofercie Plus Banku

„Konto Plus” to nowoczesny rachunek bankowy, który od kilku dni oferuje swoim klientom PlusBank SA. Produkt dedykowany jest wszystkim klientom indywidulanym, którzy cenią sobie swobodę zarządzania i korzystania ze swoich środków.

 

Każdy klient posiadający rachunek ma standardowo zagwarantowane za darmo:

  • prowadzenie konta,

  • wydanie karty debetowej,

  • przelewy internetowe i zlecenia stałe (w tym invoobill),

  • przyznanie limitu kredytowego w rachunku konta,

  • wszystkie wypłaty z bankomatów Euronet i bankomatów własnych,

  • powiadomienia o zmianie salda konta.

Wszyscy klienci, którzy aktywnie korzystają ze swojego rachunku płacąc co miesiąc kartą do konta min. 500zł (w tym płatności w Internecie) oraz przelewając na niego min. 1 000 zł otrzymają także gwarancję braku opłat za:

  • korzystanie z karty debetowej MasterCard Debit (wizualizacje obok),

  • korzystanie z naklejki PayPass,

  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Abonenci sieci Plus, korzystając z konta otrzymują jeszcze więcej korzyści, bowiem co miesiąc za każde 500zł wydane kartą debetową lub naklejką PayPass (transakcje sumują się) ich faktura zmniejszy się o 5% wartości abonamentu lub też otrzymają dodatkowe 5% wartości doładowania telefonu Plus Mix lub Plus na kartę. Maksymalnie faktura Klienta może zostać zmniejszona nawet o 100% wartości abonamentu. To jednak nie wszystko. Stali Klienci sieci Plus nagradzani są dodatkowymi zniżkami stażowymi na abonament.

 

Dla posiadaczy „Konta Plus” przygotowano także ofertę limitu kredytowego w koncie w wysokości 2 000 zł. Limit w koncie jest całkowicie bezpłatny przez 30 dni od chwili jego przyznania. To bardzo szybki i tani dostęp do dodatkowych środków potrzebnych Klientowi.

 

Już w najbliższym czasie, lista benefitów dla posiadaczy „Konta Plus” zostanie rozszerzona o kolejne oferty oraz aplikację dla bankowości mobilnej.

 

Już teraz „Konto Plus” można otworzyć w oddziale PlusBanku, telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 44 55 66 lub poprzez dedykowany formularz na stronie plusbank.pl. W najbliższym czasie oferta PLUS BANK S.A. będzie dostępna również w sieci sprzedaży Plusa.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.