Strona główna Wiadomości Zaloguj się na Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS w bankowości internetowej Banku Ochrony Środowiska

Zaloguj się na Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS w bankowości internetowej Banku Ochrony Środowiska

Zaloguj się na Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS w bankowości internetowej Banku Ochrony Środowiska

Już od środy 18 maja użytkownicy bankowości internetowej BOŚBank24 Twoje e-Konto mogą zalogować się na Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS lub założyć profil na PUE i skorzystać z szeregu usług w ramach e-urzędu. Oznacza to, że Klienci Banku, za pomocą kilku kliknięć, mają możliwość zrealizowania wielu spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, w ramach udostępnionego przez Bank narzędzia, można w łatwy i wygodny sposób złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze z programu „Rodzina 500 plus”.


Dostęp do Platformy Usług Elektronicznych z poziomu bankowości internetowej BOŚBank24 Twoje e-Konto oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim, po zalogowaniu się do PUE ZUS, można załatwić szereg spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą skorzystać z kalkulatora emerytalnego, sprawdzić w którym są OFE, zweryfikować czy pracodawca zgłosił ich do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnego, zadać pytanie online pracownikowi ZUS, czy też złożyć wniosek o świadczenie w ramach Programu „Rodzina 500 plus”.

 

– Zaangażowanie w budowę przyjaznej e-administracji idzie w parze z realizacją kluczowych celów ujętych w Ramowej Strategii Rozwoju BOŚ na lata 2016-2020. Wyróżnikiem Strategii naszego Banku jest „Ekologia czasu”. Stawiając na nowoczesną bankowość, jakość i szybkość obsługi, chcemy dawać naszym Klientom więcej czasu na ich prywatne życie, rodzinę, pasje, chęć bycia aktywnym społecznie. Pomoc w załatwianiu szeregu spraw administracyjnych, składaniu wniosków o świadczenie w ramach programu „Rodzina 500 plus” jest również tego wyrazem – mówi Stanisław Kluza, p.o. Prezesa Banku Ochrony Środowiska.

 

W ramach Programu „Rodzina 500 plus” Banku Ochrony Środowiska przygotował specjalną ofertę. Jej wyróżnikiem jest m.in. stawka oprocentowania konta oszczędnościowego EKOprofit – 3,25 proc. w skali roku. Jest ona dostępna dla kwot do 50 tys. zł przez pierwszych 5 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Klient musi jedynie posiadać aktywną kartę debetową i zapewnić comiesięczne wpływy na ROR, np. EKOkonto bez Kosztów 500+, uzyskiwane z tytułu świadczenia w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

Kolejnym atutem jest oprocentowanie samego EKOkonto bez Kosztów 500+. Zgromadzone na nim środki – w przypadku salda do 3 tys. zł – oprocentowane są stawką w wysokości 2 proc. w skali roku. Ponadto dołączana do rachunku karta debetowa jest bezpłatna, pod warunkiem dokonywania za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na minimum 300 zł miesięcznie.

 

Klienci Banku Ochrony Środowiska wnioski o świadczenia wychowawcze z programu „Rodzina 500 plus” składają na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS za pośrednictwem bankowości internetowej BOŚ. Wystarczy zalogować się do serwisu internetowego BOŚBank24 Twoje e-Konto i wybrać opcję „Rodzina 500 plus/Złóż wniosek/PUE ZUS”.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.