Strona główna Wiadomości Zakończenie integracji działalności maklerskiej ING

Zakończenie integracji działalności maklerskiej ING

Zakończenie integracji działalności maklerskiej ING

Dom Maklerski ING Securities został włączony w struktury ING Banku Śląskiego. Po integracji bank udostępnia klientom pełną i spójną ofertę wszystkich usług maklerskich świadczonych w ramach jednego podmiotu – Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.

 

Do 31 maja 2016 roku, zarówno ING Securities, jak i ING Bank Śląski świadczyły usługi maklerskie w różnych, niepokrywających się zakresach. ING Securities oferował tradycyjne konta maklerskie dla klientów detalicznych oraz obsługiwał klientów instytucjonalnych, z kolei ING Bank Śląski świadczył usługi zarządzania aktywami dla klientów zamożnych. Integracja pozwoli na uproszczenie procesów związanych z obsługą klientów we wszystkich segmentach, poszerzenie dostępności usług maklerskich dla klientów Grupy ING Banku, zwiększenie efektywności oraz stworzenie centrum kompetencji i wiedzy, świadczącego kompleksową obsługę klientów detalicznych i instytucjonalnych na rynkach finansowych.

Dostęp do systemu maklerskiego dla klientów detalicznych dawnego ING Securities pozostaje na istniejących warunkach. Zmianie nie ulegają numery kont maklerskich, prowizje i podstawowe opłaty ani dostępne usługi, w tym: doradztwo inwestycyjne.

W celu rozdzielenia działalności maklerskiej i niemaklerskiej, działalność reklamowa i edukacyjna zostały przeniesione do spółki Nowe Usługi.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.