Z kontem bankowym w Orange Finanse abonament na komórkę za pół ceny lub mniej

Klienci Orange, którzy otworzą darmowy rachunek w Orange Finanse zyskują możliwość dodatkowej zniżki na fakturach oszczędzając w czasie trwania umowy nawet o 240 zł więcej. Ta oferta bankowa łączy się z pozostałymi promocjami, dzięki czemu klienci będą mogli jeszcze bardziej zmniejszyć opłaty abonamentowe za telefon komórkowy – nawet o 73 proc.

Orange rozwija ofertę atrakcyjnych zniżek przyznawanych klientom, którzy korzystają z łączenia usług mobilnych, stacjonarnych czy internetowych. Od 18 marca mogą oni skorzystać z oferty, w której za abonament komórkowy zapłacą od 50 proc. do  nawet 73 proc. mniej. Wystarczy, że zamówią abonament lub przedłużą umowę na telefon komórkowy w promocji Smart Plan LTE Open oraz otworzą darmowe konto bankowe i będą z niego korzystać.

 

Promocje „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse”

Oferta pozwala klientom na wybór dogodnego zestawu usług Orange obejmujących telefon stacjonarny i komórkowy, mobilny i stacjonarny internet, a także bogatą ofertę telewizyjną. Zapewnia przy tym oszczędności wynikające z wysokich rabatów za łączenie usług oraz wygodne i proste zarządzanie osobistymi finansami przy wykorzystaniu nowoczesnej bankowości.

Najważniejszą korzyścią wprowadzonej dla klientów Orange promocji jest dodatkowe obniżenie comiesięcznych faktur za usługi nawet o 10 zł miesięcznie przez 2 lata. W połączeniu z rabatami oferowanymi na usługi komórkowe Orange, pozwala to na łączną oszczędność w kwocie nawet 80 zł miesięcznie – w zależności od wybranego abonamentu. Oznacza to że w czasie trwania umowy klienci mogą zaoszczędzić nawet 1 920 zł.

Z promocji, na podobnych zasadach mogą skorzystać także dotychczasowi posiadacze abonamentu komórkowego w Smart Planach LTE Open lub osoby przenoszące numer do Orange. Wystarczy, jeśli miesięczna suma transakcji wykonanych kartą do konta w Orange Finanse wyniesie minimum 300 zł. Przy zachowaniu tego warunku, na zniżkę mogą liczyć także klienci korzystający wyłącznie z usług mobilnych Orange. Zakładając w promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” konto bankowe w Orange Finanse, dostaną oni co miesiąc 5 zł zniżki na fakturze faktury za telefon.

Wszyscy dotychczasowi klienci usług mobilnych Orange, a także nowi i przenoszący numer mogą otworzyć konto bankowe w Orange Finanse korzystając również z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”.

W ramach promocji „Dobry Start z Orange Finanse” klienci Orange zyskują nawet 24-miesięczną gwarancję braku opłat bankowych za:

– otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego,

– wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard,

– wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,

– wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju (bez dalszych warunków).

Dodatkowo klienci Orange będą mogli skorzystać z jednego z najwyżej oprocentowanych na rynku kont oszczędnościowych i dla kwot do 10 000 zł uzyskać aż 3,5 proc. w skali roku. Promocyjne oprocentowanie zostanie utrzymane przez maksymalnie 6 miesięcy wszystkim klientom, którzy wykonają miesięcznie minimum 300 zł płatności kartą w Orange Finanse.  

Klienci mogą przystąpić do obu promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse” do 16.06.2016 r.

Usługi pod marką Orange Finanse dostarcza mBank.

Źródło: mBank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.