Strona główna Wiadomości Wystartowała loteria kart debetowych i kredytowych Mastercard

Wystartowała loteria kart debetowych i kredytowych Mastercard

Wystartowała loteria kart debetowych i kredytowych Mastercard

BOŚ Bank przygotował kolejną promocję kart Mastercard. Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wystarczy wykonać transakcję dowolną kartą debetową lub kredytową BOŚ Banku, zarejestrować się na www.bosbank.pl/loteria i wypełnić krótki formularz. Co miesiąc do wygrania jest 5 nagród o wysokości 2 000 złotych. Jednak to nie wszystko.

 

W finale loterii wszystkie wykonane i zaksięgowane transakcje wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – 6 dniowego luksusowego wypoczynku dla 4 osób w czterogwiazdkowym hotelu Arłamów w Bieszczadach. Loteria trwa do 30 czerwca 2017.


Klienci korzystający z karty kredytowej Mastercard BOŚ Banku nie ponoszą opłat za jej wydanie i używanie – wystarczy, że aktywnie ją użytkują. Wyróżnikiem kart kredytowych BOŚ Banku jest dodatkowo długi okres bezodsetkowy, trwający do 56 dni. Po jego przekroczeniu oprocentowanie wykorzystanego limitu kredytowego wynosi 10 proc. Posiadacz karty kredytowej może również liczyć na szereg zniżek udzielanych w ramach programu rabatowego Buy & Smile”, przygotowanego wspólnie z Mastercard.

 

Loteria trwa do 30 czerwca 2017, a więcej na jej temat można przeczytać w Regulaminie.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.