Strona główna Wiadomości Wydawaj i zarabiaj 6% w skali roku z Toyota Bank

Wydawaj i zarabiaj 6% w skali roku z Toyota Bank

Wydawaj i zarabiaj 6% w skali roku z Toyota Bank

Klienci banku, którzy otworzą konto i założą Lokatę Aktywną oraz będą korzystać z jednej z kart kredytowych banku, mogą liczyć na zwiększenie oprocentowania Lokaty do 6% w skali roku. To ponad dwa razy więcej niż wynosi obecnie średnia rynkowa.


Według najnowszych danych NBP średnie oprocentowanie depozytów krótkoterminowych wynosi obecnie 2,8%. Tymczasem ponad dwa razy więcej mogą otrzymać ci, którzy skorzystają z promocji Toyota Bank „Karta z lokatą”. Wystarczy założyć 6-miesięczną Lokatę Aktywną oraz aktywnie korzystać z jednej z kart kredytowych (Black Pearl, IceRose, Double Gold i Toyota More) oferowanych przez Toyota Bank (minimum 3 transakcje w miesiącu na łączną kwotę 300 zł). Bank do bazowego oprocentowania lokaty, które wynosi 3% Bank, doliczy Premię w wysokości kolejnych 3% odsetek od kapitału lokaty.

 

– Lokata Aktywna, której oprocentowanie nowi klienci Toyota Bank mogą podnieść do 6% w skali roku, jest jedną z najlepszych propozycji tego typu na rynku. W połączeniu z dobrze zarządzanym kredytem na karcie kredytowej pozwala to na nie tylko efektywne zarabianie, ale także wydawanie swoich środków –mówi Bartosz Suchecki,Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

 

Promocja „Karta z lokatą” potrwa do końca grudnia 2013 roku. Lokata przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Toyota Bank. Oprócz Lokaty Aktywnej Bank oferuje także wysokooprocentowaną progresywną Lokatę Kapitalną, które oprocentowanie zwiększa się wraz z czasem trwania depozytu. To lokata dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności w dysponowaniu swoimi środkami.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.