Strona główna Wiadomości Wielkie emocje na Fed Cup by BNP Paribas

Wielkie emocje na Fed Cup by BNP Paribas

Wielkie emocje na Fed Cup by BNP Paribas

W dniach 18 – 19 kwietnia 2015 roku w Zielonej Górze, odbędzie się mecz tenisowy pomiędzy Polską i Szwajcarią. Będzie to mecz Grupy Światowej Fed Cup by BNP Paribas.


W kwietniowym meczu barażowym podziwiać będziemy nie tylko siostry Radwańskie.
Spodziewamy się również zobaczyć pozostałe polskie zawodniczki z lutowego meczu Polski
z Rosją. Gości natomiast, reprezentować będą najprawdopodobniej znakomite: Belinda Bencic, Timea Bacsinszky oraz Martina Hingis.

 

Spotkanie w Zielonej Górze będzie szczególnie emocjonujące, ponieważ reprezentantki Polski walczyć będą o utrzymanie w prestiżowej grupie najlepszych kobiecych drużyn tenisowych świata.

 

Od 2005 roku BNP Paribas jest sponsorem tytularnym Fed Cup by BNP Paribas – kobiecego odpowiednika Davis Cup by BNP Paribas. Historia Pucharu Federacji liczy 52 lata. Po raz pierwszy rozgrywki odbyły się w 1963 roku celem uczczenia 50. rocznicy powstania Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF).

 

Natomiast od 42 lat BNP Paribas zaangażowany jest w promocję tenisa ziemnego, stając się największym na świecie sponsorem tego sportu. Od 2001 roku BNP Paribas pozostaje sponsorem tytularnym i wspiera Puchar Davisa – największe międzynarodowe zawody tenisowe drużyn męskich. Od 2002 roku jest ich głównym sponsorem.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.