Strona główna Wiadomości Wielki trening z Ewą Chodakowską dla klientów Citi Handlowy w ramach #CitiSmile

Wielki trening z Ewą Chodakowską dla klientów Citi Handlowy w ramach #CitiSmile

Wielki trening z Ewą Chodakowską dla klientów Citi Handlowy w ramach #CitiSmile

5 listopada w hali Expo XXI w Warszawie odbędzie się specjany event dla posiadaczy kart kredytowych Citi Handlowy w ramach programu #CitiSmile. Bank zaprosił 1400 swoich klientów i osób towarzyszących na dzień ćwieczeń z Ewą Chodakowską oraz trenerami z jej studia. Uczestnicy będą mogli odbyć trening pod okiem specjalistów, ale także zasięgnąć porad ekpsertów żywieniowych, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz zdobyć autograf Chodakowskiej. #CitiSmile to w pełni autorski program banku, którym Citi Handlowy chce podziękować swoim klientom za korzystanie z karty kredytowej. Do 2017 roku bank chce dotrzeć z programem do 100 tys. klientów.


– Trening z Ewą Chodakowską to kolejna incjatywa dla naszych klientów, którą organizujemy żeby podziękować im za lojalność i korzystanie z naszego flagowego produktu, czyli karty kredytowej. Do tej pory w ramach CitiSmile najbardziej aktywnie korzystający ze swojej karty otrzymali różnego rodzaju upominki, gadżety, vouchery, zaproszenia, które mamy nadzieję, wywołały uśmiech na ich twarzy. #CitiSmile dołączyło do innych inicjatyw, które uatrakcyjniają korzystanie z produków i usług Citi Handlowy, czyli programu rabatowego, oraz programów lojalnościowych przypisanych do konkretnych rodzajów kart płatniczych takich jak Citi World MasterCard, PremierMiles oraz BP PAYBACK – tłumaczy Mateusz Oleksy, dyrektor Biura Zarządzania Portfelem Kredytów Niezabezpieczonych Citi Handlowy.

 

Chociaż #CitiSmile jest programem skierowanym do posiadaczy kart kredytowych, tym razem bank postanowił zaangażować swoich fanów na Facebooku. – Zorganizowaliśmy specjalny konkurs na kanale Citi Handlowy na Facebooku, w którym do wygrania było 20 wejściówek na event 5 listopada. Aby otrzymać zaproszenia wystarczyo polubić nasz fanpage i napisać w komentarzu „Co wywołuje Twój uśmiech?” – tłumaczy Mateusz Oleksy.

 

Ćwiczenia dla uczestników wydarzenia poprowadzi Ewa Chodakowska oraz trenerzy z jej studia BeActive. W trakcie eventu, który potrwa od 12.00 do 16.00 na zaproszonych czeka wiele dodatkowych atrakcji, jak chociażby możliwość otrzymania kuponów rabatowych do sklepu bebio.pl, uzyskania porad dietetycznych od ekspertów, wzięcia udziału w konkursach i otrzymania upomników. Imprezę poprowadzi Karolina Malinowska.

 

Program CitiSmile to nie jedyny program lojalnościowy z jakiego mogą korzystać klienci Citi Handlowy. To uzupełnienie oferty klasycznych programów lojalnościowych takich jak programy punktowe na kartach Citi World MasterCard, PremierMiles lub BP PAYBACK, które bank planuje rozwijać i wzbogacać. Citi Handlowy oferuje także jeden z największych Programów Rabatowych na polskim rynku, który oferuje zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce. Klienci Citi Handlowy mogą z nich korzystać przez cały rok. Oprócz regularnych rabatów, posiadacze kart kredytowych mają dostęp do wyjątkowych okazji, tzw. gorących ofert. To limitowane w czasie specjalne promocje i zniżki w wybranych punktach.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.