Strona główna Wiadomości „Wielka Kasa” do wygrania w loterii Banku BGŻ

„Wielka Kasa” do wygrania w loterii Banku BGŻ

„Wielka Kasa” do wygrania w loterii Banku BGŻ

W Banku BGŻ trwa ogólnopolska loteria dla posiadaczy kont osobistych. Łącznie do wygrania jest 1 000 000 złotych. Wśród osób biorących udział w loterii  zostanie wylosowana jedna nagroda główna 500 000 złotych, a 100 osób otrzyma po 5000 złotych.

W loterii mogą uczestniczyć  nowi oraz obecni klienci Banku. Nowi klienci powinni do 31 grudnia 2013 roku otworzyć  konto osobiste z dowolnym planem taryfowym i debetową kartą płatniczą do konta. Dzięki temu otrzymają jeden  los loteryjny. Swoje szanse mogą zwiększyć i zdobyć  dodatkowo aż 20 losów poprzez złożenie w Banku do 31 stycznia 2014 roku zlecenia przekazywania wynagrodzenia bądź innych świadczeń związanych z pracą. Do tego czasu musi być zaksięgowany na koncie co najmniej jeden  wpływ w wyniku  złożonego zlecenia.

Obecni klienci również mają szansę na wygraną. Wystarczy, że posiadają konto osobiste z dowolnym planem taryfowym i z debetową kartą płatniczą do konta oraz złożyli zlecenie przekazywania wynagrodzenia lub innych świadczeń (np. emerytalnego, rentowego) na rachunek prowadzony w Banku BGŻ. Do 31 stycznia 2014 roku musi zostać zaksięgowany co najmniej jeden wpływ z tego tytułu. Po spełnieniu tych warunków klient otrzyma 21 losów loteryjnych, niezależnie od liczby złożonych zleceń.

 

Dodatkowo wszyscy, zarówno nowi jak i dotychczasowi,  klienci mogą zwiększyć liczbę posiadanych losów loteryjnych poprzez dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 20 złotych debetową kartą płatniczą wydaną do konta do 31 stycznia 2014 roku. Za każdą taką transakcję Bank przyzna jeden los loteryjny. Z tego tytułu można otrzymać maksymalnie 20 losów. Łącznie każdy klient może mieć  41 szans na wygraną.

 

Głównym medium trwającej kampanii jest telewizja. W tym czasie pojawią się spoty w dwóch odsłonach: o długości 10 oraz 30 sekund. Zasięg kampanii został zwiększony przez obecność w Internecie. Dodatkowo witryny oddziałów Banku zostały oznaczone specjalnie przygotowanymi materiałami promocyjnymi. Ogólnopolska kampania potrwa do 31 grudnia 2013 roku.

W zależności od tego, jakie konto z oferty Banku klient wybierze, może w ramach miesięcznej opłaty korzystać z darmowego prowadzenia rachunku i obsługi karty do konta, z darmowych krajowych przelewów internetowych w złotych, bezpłatnych transakcji gotówkowych w placówkach oraz może wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów w Polsce i na świecie. Posiadacze kont mogą również otrzymać 1 procent zwrotu kwoty transakcji bezgotówkowych dokonanych w aptekach i sklepach spożywczych.

Konto osobiste z premią Banku BGŻ zwyciężyło w trzech edycjach rankingów wszystkich typów kont osobistych przygotowanych przez portal finansowy Money.pl. Daje ono możliwość uzyskania premii finansowej w wysokości nawet  600 zł rocznie.  Wystarczy przekazywać regularnie na to konto wynagrodzenie (lub emeryturę czy rentę), wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 500 zł oraz spełnić pozostałe warunki określone w Regulaminie Programu Premia+, Bank BGŻ.

 

Losowanie nagród odbędzie się 28 lutego 2014 roku, a lista laureatów opublikowana zostanie na stronie internetowej Banku BGŻ www.bgz.pl oraz na fanpage’u Banku BGŻ na Facebooku. Laureaci o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie, a nagrody będą wypłacone na konta osobiste w Banku BGŻ.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej www.bgz.pl oraz we wszystkich oddziałach Banku BGŻ.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.