Strona główna Wiadomości Wakacyjna akcja banku Nordea i Biura Podróży Itaka

Wakacyjna akcja banku Nordea i Biura Podróży Itaka

Wakacyjna akcja banku Nordea i Biura Podróży Itaka

Od sierpnia br. rozpoczyna się wakacyjna akcja promocyjna zorganizowana wspólnie przez Nordea Bank Polska i Biuro Podróży Itaka. Akcja ma na celu promocję konta Ulubione oraz Lokaty Dynamicznej.


Biuro Podróży Itaka jest obecnie największym biurem podróży w Polsce. Jego sieć sprzedaży obejmuje ponad 100 Salonów Firmowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Ponadto większość z nich funkcjonuje w tych samych miejscowościach, w których znajdują się placówki banku Nordea.

 

Akcja promocyjna polegać będzie na ekspozycji materiałów BTL w Salonach Firmowych Itaki. Dodatkowo każdy klient, który skorzysta z oferty wyjazdu wakacyjnego zorganizowanego przez Biuro Itaka, otrzyma od banku Nordea atrakcyjny upominek.

„Biuro Podróży Itaka jest bardzo pozytywnie postrzegane na rynku, dlatego zdecydowaliśmy się na wspólną akcję promocyjną. Liczymy na to, że dzięki ekspozycji materiałów marketingowych dotrzemy z informacją o naszym koncie Nordea Ulubione do większej liczby zainteresowanych osób. Oprócz bezpłatnego prowadzenia, dodatkowym atutem tego konta jest również karta płatnicza, za pomocą której można dokonywać bezpłatnych wypłat z bankomatów w kraju i za granicą.” – mówi Tomasz Jakubowski, Dyrektor Departamentu Produktów Bankowych w Nordea Bank Polska.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.