Wakacje kredytowe w aplikacji mobilnej eurobanku

eurobank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość wnioskowania o wakacje kredytowe.


Klienci mogą w łatwy sposób zawnioskować o wakacje kredytowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy po zalogowaniu się do aplikacji wejść w szczegóły wybranego kredytu i kliknąć przycisk „weź wakacje”, następnie zautoryzować operację.

 

eurobank jest pierwszym bankiem, który oferuje możliwość zawnioskowania o wakacje kredytowe w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze. Klienci potrzebują tylko telefonu z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną aplikacją mobilną eurobanku. Istnieje również możliwość wnioskowania o wakacje kredytowe w placówkach oraz przez bankowość internetową.

 

Nieustannie unowocześniamy naszą aplikację mobilną wprowadzając nowe funkcjonalności. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów. Rosnąca liczba operacji w aplikacji mobilnej – ponad 400 tys. w I kw. 2016 roku – pokazuje, że jest to coraz ważniejszy kanał używany do codziennych operacji finansowych – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes Euro Bank S.A.

Aplikacja mobilna eurobanku umożliwia dostęp do najważniejszych funkcji konta. Aplikacja posiada również nowoczesne funkcjonalności jak widgety (na iOS oraz android), a w przypadku WindowsPhone aktywny kafelek wyświetlający stan konta i ostatnie operacje czy logowanie za pomocą Touch ID. Klienci posiadający urządzenia z systemem iOS mogą również korzystać z Apple Watch.

Źródło: Euro Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.