Strona główna Wiadomości W parze taniej na bis w eurobanku

W parze taniej na bis w eurobanku

W parze taniej na bis w eurobanku

Do końca lipca klienci eurobanku będą mogli korzystać z oferty promocyjnej kredytu hipotecznego „W parze taniej – bis” i wybrać obniżoną marżę kredytu – już od 1,20% lub prowizję 0 zł.

 

Promocja „W parze taniej – bis” jest ponownie dostępna dla klientów, którzy w parze lub samodzielnie wykazują co najmniej dwa źródła dochodów. W ten sposób można uzyskać lepszą marżę oraz wyższą kwotę kredytu. – Promocja „W parze taniej” spotkała się z tak dużym zainteresowaniem klientów, że zdecydowaliśmy się ją powtórzyć- mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu Euro Banku SA, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe. – Nasi klienci chwalili również ciekawy przekaz reklamowy z udziałem Piotra Adamczyka, który pomylił kościoły i śluby – dodaje.

 

W ofercie „W parze taniej – bis” można wybrać jeden z dwóch wariantów: niższą marżę lub brak prowizji. Poniższa tabela przedstawia wysokość marży dla dwóch lub więcej źródeł dochodu na kredyt.

 

LTV netto dla celu mieszkaniowego lub celu refinansowanie

 

Marża promocyjna” z prowizją 2%

 

Marża z „promocyjną prowizją” 0 zł

 

Marża dla 2 i więcej źródeł dochodu na kredyt
do 60% włącznie

 

1,20%

 

1,50%

 

od 60,01% do 85% włącznie

 

1,28%

 

1,58%

 

od 85,01% do 100% włącznie

 

1,65%

 

1,95%

 

 

Powyższe marże dostępne są dla klientów, którzy zaciągają kredyt na cele mieszkaniowe lub na refinansowanie kredytu z innego banku. Możliwe jest również skredytowanie kwoty na cel dowolny lub konsolidacje innych kredytów, o ile ta kwota nie przekroczy 20% kwoty kredytu.

 

Klienci eurobanku kwotę kredytu hipotecznego mogą przeznaczyć na cel mieszkaniowy lub na refinansowanie kredytu mieszkaniowego z innego banku. Raz w roku mogą skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Już po 3 latach istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowej prowizji. W eurobanku honorowane są różne źródła dochodu, w tym dochody z zagranicy. Przy budowie domu lub wykończeniu mieszkania przyjmowana jest przyszła wartość nieruchomości, dzięki czemu można uzyskać atrakcyjniejsze warunki finansowe kredytu.

Promocja obowiązuje dla klientów, którzy w dniach od 1.06.2013 r. do 31.07.2013 r. złożą wniosek o kredyt hipoteczny, otworzą konto Online lub Prestige wraz z wpływem wynagrodzenia oraz przystąpią do ubezpieczenia na życie.

 

Marża 1,2% lub prowizja 0 zł dostępne są dla osób otrzymujących łącznie co najmniej dwa dochody zaakceptowane przez bank, zaciągających kredyt na cel mieszkaniowy lub refinansowy, założenia i przelewania wynagrodzenia na konto Online lub Prestige, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytowania. Dodatkowym warunkiem wskazanej marży promocyjnej jest opłacenia prowizji 2% za udzielenie kredytu oraz LTV na poziomie max. 60%. Marża zostaje podwyższona o 0,85 pp do czasu prawomocnego wpisu hipoteki na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Promocyjna marża i prowizja dotyczy części kredytu przeznaczonego na cel mieszkaniowy lub refinansowy.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.