Strona główna Wiadomości W Banku BPH zaoszczędzisz na prowizji

W Banku BPH zaoszczędzisz na prowizji

W Banku BPH zaoszczędzisz na prowizji

W Banku BPH do końca tego roku kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, w ramach promocji, dostępne są bez prowizji.

 

Oprócz braku prowizji kredyty Banku BPH cechuje duża elastyczność: minimalna kwota kredytu to tysiąc zł, zaś maksymalna – aż 150 tys. zł, natomiast okres spłaty wynosi od 6 do nawet 96 miesięcy. Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel, zaś kredyt konsolidacyjny – na spłatę innych zobowiązań. Bank oferuje również możliwość skorzystania z ubezpieczenia na wypadek zdarzeń, które mogą w przyszłości uniemożliwić spłatę kredytu.

 

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek kredytowy, na podstawie którego zostanie podpisana umowa kredytowa. Wniosek można złożyć w oddziałach i placówkach partnerskich banku, za pośrednictwem infolinii oraz poprzez stronę internetową: www.gotowkaonline.pl. Wstępną decyzję kredytową klienci mogą otrzymać już podczas wnioskowania on-line lub w trakcie pierwszej rozmowy z doradcą.

 

W trakcie promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w Banku BPH pozostaje na standardowym poziomie i wynosi od 13,7 proc. do 15,7 proc1. Co ważne – w przypadku zmiany zdania klienci mają aż 21 dni na odstąpienie od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

 

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy wcześniej nie mieli w Banku BPH kredytu gotówkowego lub spłacili go co najmniej 90 dni przed dniem składania wniosku o kredyt na promocyjnych warunkach. Natomiast klienci, którzy w dniu składania wniosku spłacają kredyt w Banku BPH (lub spłacili go w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku) na warunkach promocyjnych mogą otrzymać kredyt konsolidacyjny o wartości powyżej 40 tys. netto (kwota kredytu niezawierająca kosztu ubezpieczenia). W ramach obowiązującej promocji kredyt bez prowizji można zaciągnąć tylko raz. Z tej oferty nie mogą skorzystać klienci, którzy zawarli już z Bankiem BPH umowę kredytu w ramach tegorocznych promocji: „Kredyt Gotówkowy Zero Prowizji” lub „Kredyt gotówkowy bez prowizji”.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.