Strona głównaWiadomościMeritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm

Meritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm

Meritum Bank jest jednym z trzech banków na polskim rynku, który oferuje darmowe konto dla firm – wynika z rankingu magazynu Pierwszy Milion. Za korzystanie z rachunku Meritum Bez Granic przedsiębiorca nie zapłaci ani grosza.

 

W Polsce trudno jest znaleźć konto firmowe, które byłoby całkowicie darmowe. () Darmowe konta – jeśli przyjąć te założenia, których opis znajduje się w tabeli obok – oferują obecnie tylko trzy banki” – napisali twórcy rankingu opublikowanego w listopadowym wydaniu magazynu Pierwszy Milion.

 

Ocenili oni rachunki firmowe oferowane przez 21 banków firmie z segmentu mikro działającej na rynku minimum rok i aktywnie korzystającej z rachunku*. Jako kryteria przyjęli wysokość miesięcznej opłaty za prowadzenie konta, koszt wydania i obsługi karty płatniczej, a także wypłat z obcych bankomatów oraz wysokość opłat za przelewy krajowe internetowe, w tym do ZUS i US. Całkowity miesięczny koszt utrzymania rachunku firmowego w Meritum Banku przy takich założeniach wynosi 0 zł.

 

Przedsiębiorca, który korzysta z rachunku w pakiecie Meritum Bez Granic, może cieszyć się nie tylko brakiem opłat za obsługę konta, darmowymi przelewami krajowymi zleconymi przez Internet, ale również wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dzięki niemu ma również dostęp do takich udogodnień, jak bezpłatne wydanie dowolnej liczby kart debetowych dla pracowników – mówi Marcin Kołakowski, dyrektor departamentu bankowości oddziałowej i przedsiębiorstw w Meritum Banku.– Warto dodać, że konto firmowe w Meritum Banku można założyć całkowicie przez Internet nawet w 15 minut, bez konieczność podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera lub odwiedzania placówki.


Obecnie trwa druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci banku mogą zarabiać, polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym. Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

 

Pełny ranking dostępny jest w listopadowym wydaniu magazynu Pierwszy Milion.

 

*Założenia przyjęte w rankingu: Firma z segmentu mikro działająca na rynku i używająca konta minimum rok (miesięcznie: 3 przelewy do ZUS, 2 przelewy do urzędu skarbowego, 10 przelewów do innego banku, 4 zlecenia stałe, wszystkie przelewy wykonane przez Internet, 2 wypłaty z bankomatów z prowizją, miesięczne płatności kartą nie mniejsze niż 500 złotych, wpływy na rachunek minimum 1500 złotych).

Źródło: Meritum Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular