Strona główna Wiadomości Meritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm

Meritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm

Meritum Bez Granic wśród nielicznych darmowych rachunków dla firm

Meritum Bank jest jednym z trzech banków na polskim rynku, który oferuje darmowe konto dla firm – wynika z rankingu magazynu Pierwszy Milion. Za korzystanie z rachunku Meritum Bez Granic przedsiębiorca nie zapłaci ani grosza.

 

W Polsce trudno jest znaleźć konto firmowe, które byłoby całkowicie darmowe. () Darmowe konta – jeśli przyjąć te założenia, których opis znajduje się w tabeli obok – oferują obecnie tylko trzy banki” – napisali twórcy rankingu opublikowanego w listopadowym wydaniu magazynu Pierwszy Milion.

 

Ocenili oni rachunki firmowe oferowane przez 21 banków firmie z segmentu mikro działającej na rynku minimum rok i aktywnie korzystającej z rachunku*. Jako kryteria przyjęli wysokość miesięcznej opłaty za prowadzenie konta, koszt wydania i obsługi karty płatniczej, a także wypłat z obcych bankomatów oraz wysokość opłat za przelewy krajowe internetowe, w tym do ZUS i US. Całkowity miesięczny koszt utrzymania rachunku firmowego w Meritum Banku przy takich założeniach wynosi 0 zł.

 

Przedsiębiorca, który korzysta z rachunku w pakiecie Meritum Bez Granic, może cieszyć się nie tylko brakiem opłat za obsługę konta, darmowymi przelewami krajowymi zleconymi przez Internet, ale również wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dzięki niemu ma również dostęp do takich udogodnień, jak bezpłatne wydanie dowolnej liczby kart debetowych dla pracowników – mówi Marcin Kołakowski, dyrektor departamentu bankowości oddziałowej i przedsiębiorstw w Meritum Banku.– Warto dodać, że konto firmowe w Meritum Banku można założyć całkowicie przez Internet nawet w 15 minut, bez konieczność podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera lub odwiedzania placówki.


Obecnie trwa druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci banku mogą zarabiać, polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym. Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

 

Pełny ranking dostępny jest w listopadowym wydaniu magazynu Pierwszy Milion.

 

*Założenia przyjęte w rankingu: Firma z segmentu mikro działająca na rynku i używająca konta minimum rok (miesięcznie: 3 przelewy do ZUS, 2 przelewy do urzędu skarbowego, 10 przelewów do innego banku, 4 zlecenia stałe, wszystkie przelewy wykonane przez Internet, 2 wypłaty z bankomatów z prowizją, miesięczne płatności kartą nie mniejsze niż 500 złotych, wpływy na rachunek minimum 1500 złotych).

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.