Strona główna Wiadomości Trwa konkurs "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody"

Trwa konkurs "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody"

Trwa konkurs "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody"

Przez cały lipiec br. wszyscy nowi użytkownicy aplikacji PeoPay mogą wziąć udział w konkursie „Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody”. W konkursie do wygrania są atrakcyjne nagrody – najnowsze tablety, powerbanki oraz kubki termiczne.


Uczestnicy Konkursu, którzy wykonają odpowiednią liczbę transakcji przy pomocy PeoPay, otrzymają nagrody. Sześciu najaktywniejszych uczestników otrzyma tablety. Na kolejne pięćset osób, które dokonają minimum pięciu transakcji, czekają powerbanki. Dodatkowo przewidziano tysiąc kubków termicznych dla następnych osób w rankingu, którzy w trakcie trwania konkursu wykonali minimum trzy transakcje za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.

 

Premiowane są wszystkie transakcje płatnicze w terminalach i internecie, wykonane przy pomocy aplikacji PeoPay. Dodatkowo, w konkursie, brane są pod uwagę wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. przy pomocy aplikacji oraz przelewy do innych użytkowników PeoPay. Każdego dnia liczona jest tylko jedna transakcja w danym sklepie, jeden przelew PeoPay i jedna wypłata gotówki z bankomatu – wszystkie operacje na kwotę minimum 10 zł każda.

 

Aplikacją można płacić zbliżeniowo w technologii HCE we wszystkich terminalach zbliżeniowych w kraju i na świecie. Posiadanie aplikacji daje również możliwość wykonywania szybkich i bezpiecznych transakcji w zdecydowanej większości sklepów internetowych. Obecnie dzięki PeoPay można płacić w 400 tys. terminali w Polsce (czyli około 80% wszystkich punktów) oraz w blisko 3 milionach terminali na świecie.

 

W konkursie może wziąć udział każdy nowy użytkownik aplikacji PeoPay, który ściągnie aplikację mobilną PeoPay podczas trwania konkursu. Aby transakcje były sumowane w konkursie wystarczy pobrać i aktywować aplikację, zarejestrować się poprzez formularz konkursowy dostępny na stronie internetowej, w oddziale banku, bądź za pośrednictwem infolinii i aktywnie korzystać z aplikacji w okresie do 31 lipca 2016 r. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na dedykowanej stronie: www.peopay.pl/konkurs.html.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.