Strona główna Wiadomości Toyota Bank wprowadził Kredyt Specjalny Wiosna 2015 na auta używane

Toyota Bank wprowadził Kredyt Specjalny Wiosna 2015 na auta używane

Toyota Bank wprowadził Kredyt Specjalny Wiosna 2015 na auta używane

Toyota Bank w ramach wsparcia sprzedaży samochodów używanych uruchomił preferencyjny Kredyt Specjalny Wiosna 2015. Promocja trwać będzie do końca czerwca 2015 roku i dostępna jest dla najpopularniejszych okresów finansowania – od 24 do 60 miesięcy. Oprocentowanie w przypadku 2-letniego kredytu, wynosi zaledwie 5,99% w skali roku. Na tak przystępne warunki mogli dotychczas liczyć jedynie klienci zainteresowani kupnem auta prosto z salonu.


Dzięki Kredytowi Specjalnemu Wiosna 2015 od Toyota Bank, każda osoba planująca kupno auta używanego, może sfinansować jego zakup na bardzo korzystnych warunkach. Elastyczna konstrukcja produktu oraz niskie oprocentowanie nominalne pozwalają stać się posiadaczem wybranego samochodu, bez poważnego nadwyrężania domowego budżetu.

 

Kredyt Specjalny Wiosna 2015 dostępny jest na okres 24, 36, 48 oraz 60 miesięcy. W ramach każdego wariantu, Toyota Bank oferuje atrakcyjne oprocentowanie. W przypadku najkrótszego 2-letniego kredytu, wynosi ono zaledwie 5,99% w skali roku, natomiast przy najdłuższej 5-letniej opcji finansowania, to tylko 7,49%. Tak korzystne warunki były dotychczas dostępne jedynie w przypadku kredytów na nowe samochody.

 

Kredyt Specjalny Wiosna 2015 to znaczące ułatwienie dla Klientów poszukujących finansowania zakupu auta używanego. Nasza promocja charakteryzuje się poważnym zredukowaniem oprocentowania względem standardowych ofert, co wyraźnie przekłada się na obniżenie kosztów. Przykładowo, dla Klienta który wybierze 3-letni kredyt na kwotę 15 000 zł, rata miesięczna wyniesie jedynie 487 zł  – mówi Bogdan Grzybowski, dyrektor ds. sprzedaży w Toyota Bank Polska

 

Klienci zainteresowani finansowaniem używanego samochodu, załatwią wszystkie formalności podczas jednej wizyty w Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyoty. W przypadku kredytów, które nie będą zabezpieczane zastawem, bank nie wymaga przerejestrowania samochodu. Ponadto, jeśli kredytobiorca uiści wpłatę własną na poziomie minimum 50% wartości auta, wystarczy pisemne upoważnienie małżonka do zaciągnięcia kredytu (bez konieczności przedstawiania dokumentów poświadczanych przez notariusza).

 

W ramach preferencyjnego Kredytu Specjalnego Wiosna 2015, klient może wnioskować o sfinansowanie zakupu auta używanego, którego wiek liczony według roku produkcji wraz z okresem kredytowania, nie przekracza 15 lat.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.