Strona głównaWiadomościToyota Bank po raz kolejny premiuje swoich klientów

Toyota Bank po raz kolejny premiuje swoich klientów

Toyota Bank wystartował z akcją promocyjną która umożliwia skorzystanie z Planu Depozytowego na 160 dni w ofercie specjalnej. Oprócz korzystnego oprocentowania na lokacie – 2,25% w skali roku, klienci mogą uzyskać dodatkową premię o wartości 100 zł – wystarczy, że spełnią kilka prostych warunków. Promocja jest elementem długofalowej akcji Klub Korzyści i skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów.


26 czerwca 2017 roku Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance, uruchomił nową promocję „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści”. Nowi klienci oprócz zysku z lokaty krótkoterminowej mogą otrzymać atrakcyjna premię finansową – aż  100 złotych za założenie Planu Depozytowego na 160 dni na kwotę co najmniej 5 000 zł i zarejestrowanie się do Klub Korzyści Toyota Bank.

 

Uczestnicy promocji mogą skorzystać z Planu Depozytowego z gwarantowanym oprocentowaniem 2,25% w skali roku przez cały okres trwania akcji. W promocji można wziąć udział do 10.07.2017.

 

Klub Korzyści to długofalowa promocja skierowana do wszystkich klientów wcześniejszych akcji, którzy posiadają aktywne Konto Jedyne – konto osobiste dedykowane osobom zmotoryzowanym. Przynależność do Klubu oraz systematyczne promocje produktowe odbywające się w tym samym czasie, umożliwiają klientom Toyota Bank maksymalizację zysków – zdobywanie zarówno premii finansowych, jak i atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Klubowicze aktywnie korzystający z produktów Toyota Bank, m.in. usług serwisowych, lokat terminowych, kont osobistych mogą gromadzić specjalne punkty promocyjne, za które otrzymują cenne nagrody. Do wygrania są premie pieniężne oraz 50 nagród rzeczowych, takich jak markowe tablety, smartwatche i smartfony, a także wycieczki o wartości 10 000 zł każda.

 

300 punktów na dobry początek otrzymają tylko Ci Uczestnicy, którzy zarejestrują się w Klubie Korzyści najpóźniej do dnia 30.06.2017.

 

– Toyota Bank to jeden z nielicznych banków, który nie tylko zabiega o nowych Klientów, ale przede wszystkim dba o tych obecnych. Większość akcji promocyjnych które organizujemy cyklicznie, skierowana jest właśnie do obydwu grup. Przynależność do naszego Klubu Korzyści pozwala na maksymalizację zysków pieniężnych oraz umożliwia wygranie wielu cennych nagród rzeczowych. Długofalowa relacja z Toyota Bank, po prostu się opłaca – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

Źródło: Toyota Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular